fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці можуть подорожувати до Грузії за ID-картками

Ukraїnci možuť podorožuvaty do Gruziї za ID-kartkamy
Україна та Грузія підписали угоду, яка дозволяє громадянам обох країн подорожувати без віз і за ID-паспортами. Угоду підписали у п’ятницю глави урядів Володимир Гройсман та Мамука Бахтадзе у Кишиневі, повідомляє прес-служба уряду
Ukraїna ta Gruzija pidpysaly ugodu, jaka dozvoljaje gromadjanam oboh kraїn podorožuvaty bez viz i za ID-pasportamy. Ugodu pidpysaly u p’jatnycju glavy urjadiv Volodymyr Grojsman ta Mamuka Bahtadze u Kyšynevi, povidomljaje pres-služba urjadu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У тексті угоди сказано, що вона набуває чинності на 30-й день з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання угоди чинності. На часі дізнатися, чим будуть зручні поїздки до Грузії. Як це працюватиме. Відповідно до угоди, громадяни України і Грузії можуть перебувати на території держави іншої сторони без віз протягом 90 днів щороку на підставі внутрішніх паспортів у формі картки (ID). Така картка містить безконтактний електронний носій. Підписання угоди дає можливість зберегти і покращити вже існуючий безвізовий режим між Україною і Грузією на умовах, що встановлені положеннями існуючої Угоди між урядами обох країн про безвізові поїздки від 31 березня 1999 року. Підписанти угоди зазначили, що економічне зростання має позначатися на житті громадян, а отже, знімаючи торгові бар’єри, треба знімати і бар’єри відносин між людьми. Нагадаємо, що в Києві хочуть запровадити дитячі ID-картки туриста. Kids Pass працюватиме за тією ж системою, що і Kiev Pass, але вартість такої карти буде значно нижчою. Сьогодні карта Kiev Pass коштує 450 грн. Така сума однакова як для дорослих, так і для дітей. У травні планують запустити Kids Pass. Така карта буде коштувати дешевше, запевняють ініціатори справи. Обіцяють, що до проекту підключаться нові локації і місця відвідування, які будуть цікаві саме дітям. Додамо, що Kyiv PASS – це спеціальна картка для туристів, яка дає змогу скористатися низкою послуг в Києві й відвідати цікаві місця столиці.  
Реклама 👇 Замовити

У тексті угоди сказано, що вона набуває чинності на 30-й день з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання угоди чинності. На часі дізнатися, чим будуть зручні поїздки до Грузії.

Як це працюватиме

Відповідно до угоди, громадяни України і Грузії можуть перебувати на території держави іншої сторони без віз протягом 90 днів щороку на підставі внутрішніх паспортів у формі картки (ID). Така картка містить безконтактний електронний носій. Підписання угоди дає можливість зберегти і покращити вже існуючий безвізовий режим між Україною і Грузією на умовах, що встановлені положеннями існуючої Угоди між урядами обох країн про безвізові поїздки від 31 березня 1999 року. Підписанти угоди зазначили, що економічне зростання має позначатися на житті громадян, а отже, знімаючи торгові бар’єри, треба знімати і бар’єри відносин між людьми.

Нагадаємо, що в Києві хочуть запровадитиУкраїнці можуть подорожувати до Грузії за ID-картками 1У Києві запровадять дитячі ID-картки туриста дитячі ID-картки туриста. Kids Pass працюватиме за тією ж системою, що і Kiev Pass, але вартість такої карти буде значно нижчою. Сьогодні карта Kiev Pass коштує 450 грн. Така сума однакова як для дорослих, так і для дітей. У травні планують запустити Kids Pass. Така карта буде коштувати дешевше, запевняють ініціатори справи. Обіцяють, що до проекту підключаться нові локації і місця відвідування, які будуть цікаві саме дітям. Додамо, що Kyiv PASS – це спеціальна картка для туристів, яка дає змогу скористатися низкою послуг в Києві й відвідати цікаві місця столиці.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: