fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У які сфери український бізнес вкладає інвестиції

U jaki sfery ukraїnśkyj biznes vkladaje investyciї
В Україні бізнес найчастіше інвестує гроші в модернізацію виробництва і купівлю нових об'єктів. За темпами зростання інвестицій першість посів IT-сектор. Про це йдеться в матеріалі видання «Обозреватель»
V Ukraїni biznes najčastiše investuje groši v modernizaciju vyrobnyctva i kupivlju novyh ob'jektiv. Za tempamy zrostannja investycij peršisť posiv IT-sektor. Pro ce jdeťsja v materiali vydannja «Obozrevateľ»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За перші півроку 2018 року IT-сектор отримав на 64,9% інвестицій більше, ніж за цей самий період минулого року. На 61,1% зросли капітальні інвестиції у поштову та курєрську галузі. В які галузі інвестує бізнес. Як пише Обозреватель без зазначення першоджерела,  третину своїх інвестиції на 2018 рік збільшила Укрпошта. Загальна сума становитиме 404 млн грн. Найбільше коштів Укрпошта витратить на будівництво і купівлю основних засобів роботи. Кондитерська корпорація Рошен не публікує інформацію про капітальні інвестиції. Однак відомо, що крім соціальних проектів —гроші на зоопарк і Рошен плазу— корпорація також витратить 1,5 млрд грн на будівництво нової бісквітної фабрики у Борисполі, зазначається в матеріалі. Група Метінвест витратить понад 28 млрд грн здебільшого на модернізацію своїх підприємств. Наприклад, для скорочення викидів на комбінаті ім. Ілліча за 220 млн доларів реконструюють агломераційну фабрику, ще 185 млн доларів витратять на ремонти. А на Північному та Інгулецькому гірничо-збагачувальних комбінатах впроваджують технологію, яка дозволить піднімати руду з карєру конвеєром без залучення додаткової техніки. На це витратять 220 млн доларів. Нагадаємо, редакція VentureBeat дослідила ситуацію на ринку венчурного інвестування та посівних інвестицій у стартапи за I половину 2018 року. Переклад цього дослідження українською із ключовими показниками в матеріалі Na chasi.
Реклама 👇 Замовити

За перші півроку 2018 року IT-сектор отримав на 64,9% інвестицій більше, ніж за цей самий період минулого року. На 61,1% зросли капітальні інвестиції у поштову та кур’єрську галузі.

В які галузі інвестує бізнес

Як пише «Обозреватель» без зазначення першоджерела,  третину своїх інвестиції на 2018 рік збільшила Укрпошта. Загальна сума становитиме 404 млн грн. Найбільше коштів Укрпошта витратить на будівництво і купівлю «основних засобів роботи».

Кондитерська корпорація «Рошен» не публікує інформацію про капітальні інвестиції. Однак відомо, що крім соціальних проектів —гроші на зоопарк і «Рошен плазу»— корпорація також витратить 1,5 млрд грн на будівництво нової бісквітної фабрики у Борисполі, зазначається в матеріалі.

Група «Метінвест» витратить понад 28 млрд грн здебільшого на модернізацію своїх підприємств. Наприклад, для скорочення викидів на комбінаті ім. Ілліча за 220 млн доларів реконструюють агломераційну фабрику, ще 185 млн доларів витратять на ремонти. А на Північному та Інгулецькому гірничо-збагачувальних комбінатах впроваджують технологію, яка дозволить піднімати руду з кар’єру конвеєром без залучення додаткової техніки. На це витратять 220 млн доларів.

Нагадаємо, редакція VentureBeat дослідила ситуацію на ринку венчурного інвестування та посівних інвестицій у стартапи за I половину 2018 року. Переклад цього дослідження українською із ключовими показниками в матеріаліУ які сфери український бізнес вкладає інвестиції 1Посівні інвестиції та венчурний капітал у Європі — що варто знати у 2018-му Na chasi.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: