У які сфери український бізнес вкладає інвестиції

Čytaty latynkoju
У які сфери український бізнес вкладає інвестиції

За перші півроку 2018 року IT-сектор отримав на 64,9% інвестицій більше, ніж за цей самий період минулого року. На 61,1% зросли капітальні інвестиції у поштову та кур’єрську галузі.

В які галузі інвестує бізнес

Як пише «Обозреватель» без зазначення першоджерела,  третину своїх інвестиції на 2018 рік збільшила Укрпошта. Загальна сума становитиме 404 млн грн. Найбільше коштів Укрпошта витратить на будівництво і купівлю «основних засобів роботи».

Кондитерська корпорація «Рошен» не публікує інформацію про капітальні інвестиції. Однак відомо, що крім соціальних проектів —гроші на зоопарк і «Рошен плазу»— корпорація також витратить 1,5 млрд грн на будівництво нової бісквітної фабрики у Борисполі, зазначається в матеріалі.

Група «Метінвест» витратить понад 28 млрд грн здебільшого на модернізацію своїх підприємств. Наприклад, для скорочення викидів на комбінаті ім. Ілліча за 220 млн доларів реконструюють агломераційну фабрику, ще 185 млн доларів витратять на ремонти. А на Північному та Інгулецькому гірничо-збагачувальних комбінатах впроваджують технологію, яка дозволить піднімати руду з кар’єру конвеєром без залучення додаткової техніки. На це витратять 220 млн доларів.

Нагадаємо, редакція VentureBeat дослідила ситуацію на ринку венчурного інвестування та посівних інвестицій у стартапи за I половину 2018 року. Переклад цього дослідження українською із ключовими показниками в матеріаліПосівні інвестиції та венчурний капітал у Європі — що варто знати у 2018-му Na chasi.