fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Названо лауреатів Нобелівської премії з фізіології та медицини

Nazvano laureativ Nobelivśkoї premiї z fiziologiї ta medycyny
Нобелівську премію з медицини в 2018 році присудили американцеві Джеймсу Еллісону і японцеві Тасуку Хондзе за їх відкриття способу лікування раку за рахунок придушення негативної роботи імунної системи, зазначається на сайті nobelprize.org
Nobelivśku premiju z medycyny v 2018 roci prysudyly amerykancevi Džejmsu Ellisonu i japoncevi Tasuku Hondze za їh vidkryttja sposobu likuvannja raku za rahunok prydušennja negatyvnoї roboty imunnoї systemy, zaznačajeťsja na sajti nobelprize.org
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цього року Нобелівська премія з медицини присуджується за прорив у боротьбі з раком. У відкритті, зробленому двома лауреатами, йдеться про здатність імунної системи атакувати ракові клітини.  Відкриття вчених. Дж.Еллісон — імунолог і фахівець з імунотерапії раку, професор Онкологічного центру ім. М.Д.Андерсона Техаського університету. Т.Хондзё —імунолог, лауреат численних премій. На даний момент працює в Кіотському університеті. Раніше Т.Хондзё виявив білок в клітинах імунної системи, який можна використовувати для запобігання розвитку раку. У свою чергу Дж.Еллісон виявив ще один компонент імунної системи, який стримує механізм імунної відповіді. Американський вчений визначив, що якщо звільнити клітини імунної системи від цього обмежувача, організм людини буде значно швидше визначати і знищувати ракові клітини. Після 2010 року відкриття цих учених заклали базу для ефективної терапії онкологічних захворювань. Роботу Еллісона і Хьондзе у Нобелівському комітеті називають революцією у лікуванні раку. До слова, якщо цікаво кому й за що присудили Нобелівську премію 2017 року — заглядайте в матеріал Na chasi.
Реклама 👇 Замовити

Цього року Нобелівська премія з медицини присуджується за прорив у боротьбі з раком. У відкритті, зробленому двома лауреатами, йдеться про здатність імунної системи атакувати ракові клітини. 

Відкриття вчених

Дж.Еллісон — імунолог і фахівець з імунотерапії раку, професор Онкологічного центру ім. М.Д.Андерсона Техаського університету. Т.Хондзё —імунолог, лауреат численних премій. На даний момент працює в Кіотському університеті.

Раніше Т.Хондзё виявив білок в клітинах імунної системи, який можна використовувати для запобігання розвитку раку. У свою чергу Дж.Еллісон виявив ще один компонент імунної системи, який стримує механізм імунної відповіді. Американський вчений визначив, що якщо звільнити клітини імунної системи від цього обмежувача, організм людини буде значно швидше визначати і знищувати ракові клітини.

Після 2010 року відкриття цих учених заклали базу для ефективної терапії онкологічних захворювань. Роботу Еллісона і Хьондзе у Нобелівському комітеті називають революцією у лікуванні раку.

До слова, якщо цікаво кому й за що присудили Нобелівську премію 2017 року — заглядайте в матеріалНазвано лауреатів Нобелівської премії з фізіології та медицини 1Кому й за що дали Нобелівську премію 2017 року Na chasi.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: