fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українка керуватиме діяльністю Visa у 17 країнах світу

Ukraїnka keruvatyme dijaľnistju Visa u 17 kraїnah svitu
Віра Платонова повернулася у компанію, в якій працювала з 2007 по 2010 роки, в якості старшого віце-президента і директора регіонального підрозділу Visa у країнах СНД і Південно-Східної Європи (CISSEE)
Vira Platonova povernulasja u kompaniju, v jakij pracjuvala z 2007 po 2010 roky, v jakosti staršogo vice-prezydenta i dyrektora regionaľnogo pidrozdilu Visa u kraїnah SND i Pivdenno-Shidnoї Jevropy (CISSEE)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Віра Платонова повернулася у компанію, в якій працювала з 2007 по 2010 роки, в якості старшого віце-президента і директора регіонального підрозділу Visa у країнах СНД і Південно-Східної Європи (CISSEE). Яку посаду досі займала Платонова. З 22 жовтня вона керуватиме всією діяльністю Visa на 17 ринках у країнах Центральної Азії, Східної та Південно-Східної Європи.Сімнадцять ринків на території країн CISSEE мають величезний потенціал не тільки для розширення оперативної діяльності, але також і для розгортання нових технологій і бізнес-моделей, — зазначила Платонова. Тим часом Mastercard оголосила про зміну генерального директора представництва Masterсard Europe в Україні. З 2013 року цю посаду займала Платонова. Нагадаємо, що у словацькому бізнес-конкурсі перемогла українка. Українка Ольга Бусо родом із Закарпаття здобула титули підприємець-інноватор та абсолютний переможець у престижному національному конкурсі Бізнес-леді Словаччини. Титул абсолютного переможця українка отримала за успіхи в бізнесі, оскільки вона є засновником 12 компаній у кількох країнах. Урочиста церемонія нагородження пройшла 10 січня в Братиславі. Титул найкращого інноватора Бусо отримала за власний стартап Квіти любові. Це сервіс продажу та доставки квітів. Він дозволяє отримувати букети у подарунок до весілля чи ювілею упродовж цілого року. Власною справою жінка почала займатися з 2012 року після переїзду до Словаччини на навчання.  Її першим бізнесом став бутик українського бренду Must Have у Братиславі. Конкурс відбувається вже 18-ий рік поспіль. Урочиста церемонія нагородження відбувалася під патронатом прем’єр-міністра сусідньої країни Роберта Фіцо та Словацької бізнес-агенції.
Реклама 👇 Замовити

Віра Платонова повернулася у компанію, в якій працювала з 2007 по 2010 роки, в якості старшого віце-президента і директора регіонального підрозділу Visa у країнах СНД і Південно-Східної Європи (CISSEE).

Яку посаду досі займала Платонова

З 22 жовтня вона керуватиме всією діяльністю Visa на 17 ринках у країнах Центральної Азії, Східної та Південно-Східної Європи.«Сімнадцять ринків на території країн CISSEE мають величезний потенціал не тільки для розширення оперативної діяльності, але також і для розгортання нових технологій і бізнес-моделей», — зазначила Платонова. Тим часом Mastercard оголосила про зміну генерального директора представництва Masterсard Europe в Україні. З 2013 року цю посаду займала Платонова.

Нагадаємо, що у словацькому бізнес-конкурсі перемоглаУкраїнка керуватиме діяльністю Visa у 17 країнах світу 1У словацькому бізнес-конкурсі перемогла українка українка. Українка Ольга Бусо родом із Закарпаття здобула титули «підприємець-інноватор» та «абсолютний переможець» у престижному національному конкурсі «Бізнес-леді Словаччини».

Титул «абсолютного переможця» українка отримала за успіхи в бізнесі, оскільки вона є засновником 12 компаній у кількох країнах.

Урочиста церемонія нагородження пройшла 10 січня в Братиславі. Титул найкращого інноватора Бусо отримала за власний стартап «Квіти любові». Це сервіс продажу та доставки квітів. Він дозволяє отримувати букети у подарунок до весілля чи ювілею упродовж цілого року. Власною справою жінка почала займатися з 2012 року після переїзду до Словаччини на навчання.  Її першим бізнесом став бутик українського бренду «Must Have» у Братиславі. Конкурс відбувається вже 18-ий рік поспіль. Урочиста церемонія нагородження відбувалася під патронатом прем’єр-міністра сусідньої країни Роберта Фіцо та Словацької бізнес-агенції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: