fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап Hero Organizer вийшов на Kickstarter

Ukraїnśkyj startap Hero Organizer vyjšov na Kickstarter
Проект українця, який створює скульптури у формі голів відомих людей, має успіх на Kickstarter. В Україні стартап відомий як Vase Head. Необхідні 3,5 тис. євро команда отримала менше ніж за дві години, пише MC Today
Proekt ukraїncja, jakyj stvorjuje skuľptury u formi goliv vidomyh ljudej, maje uspih na Kickstarter. V Ukraїni startap vidomyj jak Vase Head. Neobhidni 3,5 tys. jevro komanda otrymala menše niž za dvi godyny, pyše MC Today
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У перший день кампанії вдалося зібрати суму, удвічі більшу від запланованої. Як розповів в інтервю засновник проекту Степан Женков, Vase Head — це багатофункціональна скульптура. Клієнти використовують скульптури як кашпо під кімнатні квіти, як органайзер для канцелярського приладдя або підставку для аксесуарів. Крім того, є ще десятки способів застосування продукту, запевняє засновник. Про скульптури-органайзери. За словами Степана, ідея виникла з особистої потреби купити вазон для квітів додому. Але, як каже, не знаходив для себе підходящої речі і вирішив самостійно створити щось незвичайне. Так зявилася перша скульптура Vase Head — Давид. Повноцінно проект запустили в грудні 2017 року. Степан вклав в стартап $ 3 тис. з особистих заощаджень. Хоча автор скульптур впевнений в своєму продукті і розраховував на успішний збір грошей, проте неочікував, що в перший день кампанії на Kickstarter вдасться зібрати суму в два рази більше запланованої.  В подальших планах команди Hero Orgaizer завоювати ринок США. Паралельно компанія хоче зайти в магазини інтерєру, сувенірні та подарункові мережі:Хочу, щоб в будинках і офісах по всьому світу замість сумовитих квіткових вазонів та офісних стаканчиків під ручки стояли круті скульптури-органайзери, — ділиться засновник проекту Степан Женков. До слова, раніше ми писали про розробника українських годинників OTO watches зібрав на Kickstarter потрібну суму за 10 днів.
27.09.2018,15:28
0
Facebook-сторінка Vase_Head
Реклама 👇 Замовити

У перший день кампанії вдалося зібрати суму, удвічі більшу від запланованої. Як розповів в інтерв’ю засновник проекту Степан Женков, Vase Head — це багатофункціональна скульптура. Клієнти використовують скульптури як кашпо під кімнатні квіти, як органайзер для канцелярського приладдя або підставку для аксесуарів. Крім того, є ще десятки способів застосування продукту, запевняє засновник.

Про скульптури-органайзери

За словами Степана, ідея виникла з особистої потреби купити вазон для квітів додому. Але, як каже, не знаходив для себе підходящої речі і вирішив самостійно створити щось незвичайне. Так з’явилася перша скульптура Vase Head — Давид. Повноцінно проект запустили в грудні 2017 року. Степан вклав в стартап $ 3 тис. з особистих заощаджень.

Хоча автор скульптур впевнений в своєму продукті і розраховував на успішний збір грошей, проте неочікував, що в перший день кампанії на Kickstarter вдасться зібрати суму в два рази більше запланованої.  В подальших планах команди Hero Orgaizer завоювати ринок США. Паралельно компанія хоче «зайти» в магазини інтер’єру, сувенірні та подарункові мережі:«Хочу, щоб в будинках і офісах по всьому світу замість сумовитих квіткових вазонів та офісних стаканчиків під ручки стояли круті скульптури-органайзери», — ділиться засновник проекту Степан Женков.

01/ 07

До слова, раніше ми писалиУкраїнський стартап Hero Organizer вийшов на Kickstarter 1Розробник українських годинників OTO watches зібрав на Kickstarter потрібну суму за 10 днів про розробника українських годинників OTO watches зібрав на Kickstarter потрібну суму за 10 днів.

Джерело: MC Today 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: