fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап Hero Organizer вийшов на Kickstarter

Ukraїnśkyj startap Hero Organizer vyjšov na Kickstarter

Проект українця, який створює скульптури у формі голів відомих людей, має успіх на Kickstarter. В Україні стартап відомий як Vase Head. Необхідні 3,5 тис. євро команда отримала менше ніж за дві години, пише MC Today
Proekt ukraїncja, jakyj stvorjuje skuľptury u formi goliv vidomyh ljudej, maje uspih na Kickstarter. V Ukraїni startap vidomyj jak Vase Head. Neobhidni 3,5 tys. jevro komanda otrymala menše niž za dvi godyny, pyše MC Today
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У перший день кампанії вдалося зібрати суму, удвічі більшу від запланованої. Як розповів в інтервю засновник проекту Степан Женков, Vase Head — це багатофункціональна скульптура. Клієнти використовують скульптури як кашпо під кімнатні квіти, як органайзер для канцелярського приладдя або підставку для аксесуарів. Крім того, є ще десятки способів застосування продукту, запевняє засновник. Про скульптури-органайзери. За словами Степана, ідея виникла з особистої потреби купити вазон для квітів додому. Але, як каже, не знаходив для себе підходящої речі і вирішив самостійно створити щось незвичайне. Так зявилася перша скульптура Vase Head — Давид. Повноцінно проект запустили в грудні 2017 року. Степан вклав в стартап $ 3 тис. з особистих заощаджень. Хоча автор скульптур впевнений в своєму продукті і розраховував на успішний збір грошей, проте неочікував, що в перший день кампанії на Kickstarter вдасться зібрати суму в два рази більше запланованої.  В подальших планах команди Hero Orgaizer завоювати ринок США. Паралельно компанія хоче зайти в магазини інтерєру, сувенірні та подарункові мережі:Хочу, щоб в будинках і офісах по всьому світу замість сумовитих квіткових вазонів та офісних стаканчиків під ручки стояли круті скульптури-органайзери, — ділиться засновник проекту Степан Женков. До слова, раніше ми писали про розробника українських годинників OTO watches зібрав на Kickstarter потрібну суму за 10 днів.
27.09.2018,15:28
0
Facebook-сторінка Vase_Head
Реклама 👇 Замовити

У перший день кампанії вдалося зібрати суму, удвічі більшу від запланованої. Як розповів в інтерв’ю засновник проекту Степан Женков, Vase Head — це багатофункціональна скульптура. Клієнти використовують скульптури як кашпо під кімнатні квіти, як органайзер для канцелярського приладдя або підставку для аксесуарів. Крім того, є ще десятки способів застосування продукту, запевняє засновник.

Про скульптури-органайзери

За словами Степана, ідея виникла з особистої потреби купити вазон для квітів додому. Але, як каже, не знаходив для себе підходящої речі і вирішив самостійно створити щось незвичайне. Так з’явилася перша скульптура Vase Head — Давид. Повноцінно проект запустили в грудні 2017 року. Степан вклав в стартап $ 3 тис. з особистих заощаджень.

Хоча автор скульптур впевнений в своєму продукті і розраховував на успішний збір грошей, проте неочікував, що в перший день кампанії на Kickstarter вдасться зібрати суму в два рази більше запланованої.  В подальших планах команди Hero Orgaizer завоювати ринок США. Паралельно компанія хоче «зайти» в магазини інтер’єру, сувенірні та подарункові мережі:«Хочу, щоб в будинках і офісах по всьому світу замість сумовитих квіткових вазонів та офісних стаканчиків під ручки стояли круті скульптури-органайзери», — ділиться засновник проекту Степан Женков.

01/ 07

До слова, раніше ми писали про розробника українських годинників OTO watches зібрав на Kickstarter потрібну суму за 10 днів.

Джерело: MC Today 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: