Український стартап Hero Organizer вийшов на Kickstarter

Čytaty latynkoju
Український стартап Hero Organizer вийшов на Kickstarter

У перший день кампанії вдалося зібрати суму, удвічі більшу від запланованої. Як розповів в інтерв’ю засновник проекту Степан Женков, Vase Head — це багатофункціональна скульптура. Клієнти використовують скульптури як кашпо під кімнатні квіти, як органайзер для канцелярського приладдя або підставку для аксесуарів. Крім того, є ще десятки способів застосування продукту, запевняє засновник.

Про скульптури-органайзери

За словами Степана, ідея виникла з особистої потреби купити вазон для квітів додому. Але, як каже, не знаходив для себе підходящої речі і вирішив самостійно створити щось незвичайне. Так з’явилася перша скульптура Vase Head — Давид. Повноцінно проект запустили в грудні 2017 року. Степан вклав в стартап $ 3 тис. з особистих заощаджень.

Хоча автор скульптур впевнений в своєму продукті і розраховував на успішний збір грошей, проте неочікував, що в перший день кампанії на Kickstarter вдасться зібрати суму в два рази більше запланованої.  В подальших планах команди Hero Orgaizer завоювати ринок США. Паралельно компанія хоче «зайти» в магазини інтер’єру, сувенірні та подарункові мережі:«Хочу, щоб в будинках і офісах по всьому світу замість сумовитих квіткових вазонів та офісних стаканчиків під ручки стояли круті скульптури-органайзери», — ділиться засновник проекту Степан Женков.

01/ 07

До слова, раніше ми писалиРозробник українських годинників OTO watches зібрав на Kickstarter потрібну суму за 10 днів про розробника українських годинників OTO watches зібрав на Kickstarter потрібну суму за 10 днів.