fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запустили нове медіа про культуру

V Ukraїni zapustyly nove media pro kuľturu
Концепція Pryvit.Media запланована як культурний гід. Творці видання на його сторінках розповідатимуть про культурні тенденції: куди піти, що побачити, послухати чи прочитати
Koncepcija Pryvit.Media zaplanovana jak kuľturnyj gid. Tvorci vydannja na jogo storinkah rozpovidatymuť pro kuľturni tendenciї: kudy pity, ščo pobačyty, posluhaty čy pročytaty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Журналісти наголошують, що це — не новинне медіа, але обіцяють слідкувати за новинами культури, реагувати на них, додавати контекст чи новий кут зору. Медіа фінансуватиметься з доходів відеопродакшну. У планах — розвиватися шляхом співпраці з брендами. Що відомо про новоспечений культурний гід. Pryvit.Media обіцяє співпрацювати з авторами, ілюстраторами, фотографами, іншими медіа та брендами. Для нас важливо, щоб культура була досяжною. Ми говоримо про те, до чого вже є або скоро буде доступ. Тобто тут не з’явиться відгук про фільм, який показали на фестивалі тиждень тому, а далі його не знайти легально. Зате якщо показ ще попереду — можливо, — наголошують ініціатори. Відзначимо, що рік тому ПРИВІТ/media&production запустили відеовиробництво — продакшн. Тепер починає роботу медіа. Нагадаємо, що на українському ринку зявилося нове суспільно-ділове видання. Попри широку тематику, команда проекту зазначає, що пише про людей, а не про абстрактні явища. Ми слухаємо всіх, розмовляємо з усіма, коректно відображаємо точки зору всіх сторін. Ми точні й неупереджені; до всіх героїв ми ставимося однаково критично і шанобливо. Ми не плутаємо журналістику з політичним або соціальним активізмом. Ми стежимо за конфліктами інтересів. Ми іронічні, але нікого не висміюємо і нічого не вигукуємо. У нас немає партійної приналежності. Ми не за правих і не за лівих. Ми за факти, логіку і здоровий глузд, — зазначено на сайті видання. Редакцію проекту розташовано у Києві. Шеф-редактором проекту сталаКатерина Коберник. Раніше вона була відома як заступниця директора департаменту нових медіа холдингу 1+1 медіа. Головним редактором сайту став Гліб Гусєв. Він відомий як куратор у Київській академії медіамистецтв, радіоведучий Радіо Аристократи та колишній заступник головного редактора у виданні Esquire Ukraine.  
Реклама 👇 Замовити

Журналісти наголошують, що це — не новинне медіа, але обіцяють слідкувати за новинами культури, реагувати на них, додавати контекст чи новий кут зору. Медіа фінансуватиметься з доходів відеопродакшну. У планах — розвиватися шляхом співпраці з брендами.

Що відомо про новоспечений культурний гід

Pryvit.Media обіцяє співпрацювати з авторами, ілюстраторами, фотографами, іншими медіа та брендами.
«Для нас важливо, щоб культура була досяжною. Ми говоримо про те, до чого вже є або скоро буде доступ. Тобто тут не з’явиться відгук про фільм, який показали на фестивалі тиждень тому, а далі його не знайти легально. Зате якщо показ ще попереду — можливо», — наголошують ініціатори.

Відзначимо, що рік тому ПРИВІТ/media&production запустили відеовиробництво — продакшн. Тепер починає роботу медіа.

Нагадаємо, що на українському ринку з’явилосяВ Україні запустили нове медіа про культуру 1На українському медіаринку з’явилося нове суспільно-ділове видання нове суспільно-ділове видання.

Попри широку тематику, команда проекту зазначає, що пише про людей, а не про абстрактні явища. «Ми слухаємо всіх, розмовляємо з усіма, коректно відображаємо точки зору всіх сторін. Ми точні й неупереджені; до всіх героїв ми ставимося однаково критично і шанобливо. Ми не плутаємо журналістику з політичним або соціальним активізмом. Ми стежимо за конфліктами інтересів. Ми іронічні, але нікого не висміюємо і нічого не вигукуємо. У нас немає партійної приналежності. Ми не за правих і не за лівих. Ми за факти, логіку і здоровий глузд», — зазначено на сайті видання.

Редакцію проекту розташовано у Києві. Шеф-редактором проекту сталаКатерина Коберник. Раніше вона була відома як заступниця директора департаменту нових медіа холдингу «1+1 медіа». Головним редактором сайту став Гліб Гусєв. Він відомий як куратор у Київській академії медіамистецтв, радіоведучий «Радіо Аристократи» та колишній заступник головного редактора у виданні Esquire Ukraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: