fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На українському медіаринку з’явилося нове суспільно-ділове видання

Na ukraїnśkomu mediarynku z'javylosja nove suspiľno-dilove vydannja
Сайт під назвою «The Бабель» оголосив про запуск у Twitter та позиціонує себе як ресурс про політику, бізнес, освіту, культуру, технології, новини в Україні та світі
Sajt pid nazvoju «The Babeľ» ogolosyv pro zapusk u Twitter ta pozycionuje sebe jak resurs pro polityku, biznes, osvitu, kuľturu, tehnologiї, novyny v Ukraїni ta sviti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Попри широку тематику, команда проекту зазначає, що пише про людей, а не про абстрактні явища. Ми слухаємо всіх, розмовляємо з усіма, коректно відображаємо точки зору всіх сторін. Ми точні й неупереджені; до всіх героїв ми ставимося однаково критично і шанобливо. Ми не плутаємо журналістику з політичним або соціальним активізмом. Ми стежимо за конфліктами інтересів. Ми іронічні, але нікого не висміюємо і нічого не вигукуємо. У нас немає партійної приналежності. Ми не за правих і не за лівих. Ми за факти, логіку і здоровий глузд, — зазначено на сайті видання. Хто працює у команді та фінансує проект. Редакцію проекту розташовано у Києві. Шеф-редактором проекту стала Катерина Коберник. Раніше вона була відома як заступниця директора департаменту нових медіа холдингу 1+1 медіа. Головним редактором сайту став Гліб Гусєв. Він відомий як куратор у Київській академії медіамистецтв, радіоведучий Радіо Аристократи та колишній заступник головного редактора у виданні Esquire Ukraine. Щодо джерел фінансування, у своєму мікроблозі команда видання The Бабель зазначила про начебто приналежність відомого мільярдера Ігоря Коломойського до числа інвесторів (наскільки ця інформація є достовірною, перевірити не вдалося): Акціонерів у сайта декілька. В тому числі Коломойський. У всіх різна роль. Чи впливають вони - судити треба за контентом. Головне, всі в курсі. Це чесно.— TheБабель (@theBabelUA) September 17, 2018 Раніше ми інформували про перетворення відомого музичного сайту Karabas LIVE на онлайн-ресурс про креативні індустрії.
Реклама 👇 Замовити

Попри широку тематику, команда проекту зазначає, що пише про людей, а не про абстрактні явища. «Ми слухаємо всіх, розмовляємо з усіма, коректно відображаємо точки зору всіх сторін. Ми точні й неупереджені; до всіх героїв ми ставимося однаково критично і шанобливо. Ми не плутаємо журналістику з політичним або соціальним активізмом. Ми стежимо за конфліктами інтересів. Ми іронічні, але нікого не висміюємо і нічого не вигукуємо. У нас немає партійної приналежності. Ми не за правих і не за лівих. Ми за факти, логіку і здоровий глузд», — зазначено на сайті видання.

Хто працює у команді та фінансує проект

Редакцію проекту розташовано у Києві. Шеф-редактором проекту стала Катерина Коберник. Раніше вона була відома як заступниця директора департаменту нових медіа холдингу «1+1 медіа». Головним редактором сайту став Гліб Гусєв. Він відомий як куратор у Київській академії медіамистецтв, радіоведучий «Радіо Аристократи» та колишній заступник головного редактора у виданні Esquire Ukraine.

Щодо джерел фінансування, у своєму мікроблозі команда видання «The Бабель» зазначила про начебто приналежність відомого мільярдера Ігоря Коломойського до числа інвесторів (наскільки ця інформація є достовірною, перевірити не вдалося):

Раніше ми інформувалиНа українському медіаринку з'явилося нове суспільно-ділове видання 1В Україні відоме музичне медіа стало сайтом про креативні індустрії про перетворення відомого музичного сайту Karabas LIVE на онлайн-ресурс про креативні індустрії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: