fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Авіакомпанія Brussels Airlines виходить на український ринок

Aviakompanija Brussels Airlines vyhodyť na ukraїnśkyj rynok
Представництво Lufthansa Group в Україні оголосило про вихід на український ринок авіаперевезень авіакомпанії Brussels Airlines із 17 жовтня 2018 року. Про це повідомляє «Укрінформ»
Predstavnyctvo Lufthansa Group v Ukraїni ogolosylo pro vyhid na ukraїnśkyj rynok aviaperevezeń aviakompaniї Brussels Airlines iz 17 žovtnja 2018 roku. Pro ce povidomljaje «Ukrinform»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомив генеральний директор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак, Брюссельські авіалінії стануть четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні. Перший рейс з Брюсселя запустять 17 жовтня. Які зявляться сполучення . За словами Койнзака, прихід авіакомпанії групи Lufthansa в Україні створить додаткове сполучення по 123 напрямках. Зокрема, дозволить поліпшити сполучення з європейськими столицями. Крім того, створить можливість для українців скористатися далекомагістральними повідомленнями за напрямками Південної і Північної Америки. Брюссельські авіалінії почнуть роботу в Україні з 4 рейсів на тиждень, здійснюючи на початку сполучення між Брюсселем і Києвом. Cкільки рейсів забезпечують авіакомпанії. На сьогодні в Україні працює три авіакомпанії, що входять до складу Lufthansa Group — Lufthansa, Austrian Airlines і SWISS. Представництво Lufthansa Group в Україні забезпечує більше 90 щотижневих сполучень між європейськими країнами і Україною з чотирьох українських міст — Києва, Львова, Одеси і Дніпра. Зокрема, Lufthansa здійснює 20 щотижневих рейсів з Києва до Франкфурта, 2 щотижневих рейси Київ-Мюнхен і 7 щотижневих рейсів Львів-Мюнхен. Austrian Airlines забезпечує щоденне сполучення між Дніпром і Віднем, до 11 рейсів на тиждень Львів-Відень, 13 щотижневих рейсів між Києвом і Віднем, а також 11 щотижневих рейсів між Одесою і Віднем. SWISS пропонує 4 рейси на тиждень з Києва до Цюріха. До слова, грузинська авіакомпанія Myway Airlines із 5 жовтня відкриває нові рейси з Тбілісі до Києва в аеропорт Бориспіль.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомив генеральний директор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак, «Брюссельські авіалінії» стануть четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні. Перший рейс з Брюсселя запустять 17 жовтня.

Які з’являться сполучення 

За словами Койнзака, прихід авіакомпанії групи Lufthansa в Україні створить додаткове сполучення по 123 напрямках. Зокрема, дозволить поліпшити сполучення з європейськими столицями. Крім того, створить можливість для українців скористатися далекомагістральними повідомленнями за напрямками Південної і Північної Америки. «Брюссельські авіалінії» почнуть роботу в Україні з 4 рейсів на тиждень, здійснюючи на початку сполучення між Брюсселем і Києвом.

Cкільки рейсів забезпечують авіакомпанії

На сьогодні в Україні працює три авіакомпанії, що входять до складу Lufthansa Group — Lufthansa, Austrian Airlines і SWISS. Представництво Lufthansa Group в Україні забезпечує більше 90 щотижневих сполучень між європейськими країнами і Україною з чотирьох українських міст — Києва, Львова, Одеси і Дніпра. Зокрема, Lufthansa здійснює 20 щотижневих рейсів з Києва до Франкфурта, 2 щотижневих рейси «Київ-Мюнхен» і 7 щотижневих рейсів «Львів-Мюнхен».

Austrian Airlines забезпечує щоденне сполучення між Дніпром і Віднем, до 11 рейсів на тиждень «Львів-Відень», 13 щотижневих рейсів між Києвом і Віднем, а також 11 щотижневих рейсів між Одесою і Віднем. SWISS пропонує 4 рейси на тиждень з Києва до Цюріха.

До слова, грузинська авіакомпанія Myway Airlines із 5 жовтня відкриваєАвіакомпанія Brussels Airlines виходить на український ринок 1В аеропорт «Бориспіль» зайде грузинська авіакомпанія нові рейси з Тбілісі до Києва в аеропорт «Бориспіль».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: