Авіакомпанія Brussels Airlines виходить на український ринок

Čytaty latynkoju
Авіакомпанія Brussels Airlines виходить на український ринок

Як повідомив генеральний директор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак, «Брюссельські авіалінії» стануть четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні. Перший рейс з Брюсселя запустять 17 жовтня.

Які з’являться сполучення 

За словами Койнзака, прихід авіакомпанії групи Lufthansa в Україні створить додаткове сполучення по 123 напрямках. Зокрема, дозволить поліпшити сполучення з європейськими столицями. Крім того, створить можливість для українців скористатися далекомагістральними повідомленнями за напрямками Південної і Північної Америки. «Брюссельські авіалінії» почнуть роботу в Україні з 4 рейсів на тиждень, здійснюючи на початку сполучення між Брюсселем і Києвом.

Cкільки рейсів забезпечують авіакомпанії

На сьогодні в Україні працює три авіакомпанії, що входять до складу Lufthansa Group — Lufthansa, Austrian Airlines і SWISS. Представництво Lufthansa Group в Україні забезпечує більше 90 щотижневих сполучень між європейськими країнами і Україною з чотирьох українських міст — Києва, Львова, Одеси і Дніпра. Зокрема, Lufthansa здійснює 20 щотижневих рейсів з Києва до Франкфурта, 2 щотижневих рейси «Київ-Мюнхен» і 7 щотижневих рейсів «Львів-Мюнхен».

Austrian Airlines забезпечує щоденне сполучення між Дніпром і Віднем, до 11 рейсів на тиждень «Львів-Відень», 13 щотижневих рейсів між Києвом і Віднем, а також 11 щотижневих рейсів між Одесою і Віднем. SWISS пропонує 4 рейси на тиждень з Києва до Цюріха.

До слова, грузинська авіакомпанія Myway Airlines із 5 жовтня відкриваєВ аеропорт «Бориспіль» зайде грузинська авіакомпанія нові рейси з Тбілісі до Києва в аеропорт «Бориспіль».