fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До парламенту внесли законопроект про цифрові активи

Do parlamentu vnesly zakonoproekt pro cyfrovi aktyvy
У Верховну Раду України передано законопроект про класифікацію цифрових активів. Підписи під документом залишили 23 народних депутата з різних фракцій. Як передає видання Forklog, про це на конференції BlockchainUA в Києві заявив народний депутат Олексій Мушак
U Verhovnu Radu Ukraїny peredano zakonoproekt pro klasyfikaciju cyfrovyh aktyviv. Pidpysy pid dokumentom zalyšyly 23 narodnyh deputata z riznyh frakcij. Jak peredaje vydannja Forklog, pro ce na konferenciї BlockchainUA v Kyjevi zajavyv narodnyj deputat Oleksij Mušak
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Законопроект вводить термін віртуальні активи, які діляться на криптовалюти і токен-активи. Як законопроект розділятиме цифрові активи. Криптовалюта визначена як віртуальний актив у формі токена, який функціонує як спосіб обміну або збереження вартості. У свою чергу, токен-актив повинен засвідчувати майнові чи інші права власника токена, які відповідають обовязкам емітента токена. Очікується, що документ може бути прийнятий до кінця року. Крім того, за словами Мушака, до 2024 року депутати мають намір ввести податок для фізичних і юридичних осіб на прибуток від криптовалюти в розмірі 5%. Також пропонується зняти з держави повноваження з регулювання обмінних операцій між різними криптовалютами. Залишити за ним тільки контроль за переведенням цифрових активів в фіат за допомогою криптовалютних бірж. Раніше у вересні заступник фінансів України Сергій Верланов заявив, що операції з криптовалюта повинні обкладатися податком на доходи фізичних осіб в розмірі 19,5%. В матеріалі Na chasi  ми писали  про те, що криптобіржа Worldcore.trade провела власне дослідження, аби знайти відповідь на питання про кримінальну природу Bitcoin.

Законопроект вводить термін «віртуальні активи», які діляться на криптовалюти і токен-активи.

Як законопроект розділятиме цифрові активи

Криптовалюта визначена як «віртуальний актив у формі токена, який функціонує як спосіб обміну або збереження вартості». У свою чергу, токен-актив повинен «засвідчувати майнові чи інші права власника токена, які відповідають обов’язкам емітента токена».

Очікується, що документ може бути прийнятий до кінця року. Крім того, за словами Мушака, до 2024 року депутати мають намір ввести податок для фізичних і юридичних осіб на прибуток від криптовалюти в розмірі 5%. Також пропонується зняти з держави повноваження з регулювання обмінних операцій між різними криптовалютами. Залишити за ним тільки контроль за переведенням цифрових активів в фіат за допомогою криптовалютних бірж.

Раніше у вересні заступник фінансів України Сергій Верланов заявив, що операції з криптовалюта повинні обкладатися податком на доходи фізичних осіб в розмірі 19,5%. В матеріалі Na chasi  ми писалиДо парламенту внесли законопроект про цифрові активи 1«Наркотичний» Bitcoin: наскільки криптовалюта є «тіньовим» інструментом  про те, що криптобіржа Worldcore.trade провела власне дослідження, аби знайти відповідь на питання про кримінальну природу Bitcoin.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: