fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Зірка фільмів про криптовалюти — на Bitcoin-конференції у Києві

Zirka fiľmiv pro kryptovaljuty — na Bitcoin-konferenciї u Kyjevi
Що таке ICO – мильна бульбашка чи перспективний спосіб отримання інвестицій? Про це на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv розповість американський трейдер і контент-мейкер Tone Vays
Ščo take ICO – myľna buľbaška čy perspektyvnyj sposib otrymannja investycij? Pro ce na Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv rozpovisť amerykanśkyj trejder i kontent-mejker Tone Vays
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У доповіді Чи луснула бульбашка ICO? спікер зосередиться на схожості та відмінності ICO та економічної бульбашки доткомів, популярної у 1990-х. Так, Tone відповість на головне питання: на нас чекає щось нове чи все те, що відбувається з Bitcoin, ми бачили раніше? Що варто знати про спікера та до чого тут Bitcoin. Експерт спеціалізується на тенденціях економічного розвитку, трейдингу і аналізі ризиків на ринку криптовалют. Працює на Уолл-стріт вже 10 років – з початку карєри був аналітиком в Bear Stearns, потім став віце-президентом JP Morgan Chase. Також Tone знімався в документальних фільмах Magic Money і Bitcoin – Beyond the Bubble. У 2013 році спікер зацікавився криптовалютною тематикою. Відтоді Tone активно пропагує цифрові валюти і вважає їх інструментом для створення економічної свободи. Власними знаннями  він ділиться на авторському YouTube-каналі, де розповідає про стійку економіку і фінанси, також створює контент для сайту ToneVays.com. Щоби послухати Tone Vays та інших експертів галузі блокчейну і криптовалют – реєструйтеся на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv, яка відбудеться 19 вересня у столиці України. Раніше ми інформували про проведення цієї конференції та пул спікерів.

У доповіді «Чи луснула бульбашка ICO?» спікер зосередиться на схожості та відмінності ICO та економічної бульбашки «доткомів», популярної у 1990-х. Так, Tone відповість на головне питання: на нас чекає щось нове чи все те, що відбувається з Bitcoin, ми бачили раніше?

Що варто знати про спікера та до чого тут Bitcoin

Експерт спеціалізується на тенденціях економічного розвитку, трейдингу і аналізі ризиків на ринку криптовалют. Працює на Уолл-стріт вже 10 років – з початку кар’єри був аналітиком в Bear Stearns, потім став віце-президентом JP Morgan Chase. Також Tone знімався в документальних фільмах «Magic Money» і «BitcoinBeyond the Bubble».

У 2013 році спікер зацікавився криптовалютною тематикою. Відтоді Tone активно пропагує цифрові валюти і вважає їх інструментом для створення економічної свободи. Власними знаннями  він ділиться на авторському YouTube-каналі, де розповідає про стійку економіку і фінанси, також створює контент для сайту ToneVays.com.

Щоби послухати Tone Vays та інших експертів галузі блокчейну і криптовалют – реєструйтеся на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv, яка відбудеться 19 вересня у столиці України.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Раніше ми інформувалиЗірка фільмів про криптовалюти — на Bitcoin-конференції у Києві 1В Україні вшосте відбудеться міжнародна Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv про проведення цієї конференції та пул спікерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: