fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні вшосте відбудеться міжнародна Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

V Ukraїni všoste vidbudeťsja mižnarodna Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv
19 вересня 2018 року в столиці України відбудеться масштабна криптоподія – Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv. Захід стане майданчиком, де криптоексперти поділяться досвідом з бізнес-аудиторією, а компанії представлять останні новинки криптоіндустрії
19 veresnja 2018 roku v stolyci Ukraїny vidbudeťsja masštabna kryptopodija – Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv. Zahid stane majdančykom, de kryptoeksperty podiljaťsja dosvidom z biznes-audytorijeju, a kompaniї predstavljať ostanni novynky kryptoindustriї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляє організатор – міжнародна компанія Smile-Expo – захід Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv рівною мірою сфокусовано на освітній та практичній складових. Крім конкретних прикладів щодо застосування blockchain або криптоактивів, на конференції звучатимуть доповіді про розвиток децентралізованих технологій і тенденції в законодавчій сфері. Цю інформацію неможливо знайти в інтернеті . Іван Сухомлин. координатор заходу. Детальніше про конференцію. На учасників чекають 2 паралельних потоки: Main Hall, присвячений використанню криптовалютних технологій у бізнесі та криптовалютам, Tech Hall, де доповідачі сфокусуються на токенізації активів, питаннях ICO та трейдингу. Головними темами потоку Main Hall стануть:. технологічний розвиток blockchain, його безпека, крос-індустріальне застосування, спікери також обговорять питання взаємодії криптоактівів з класичними фінансами і спрогнозують, яким буде регулювання крипторинку в Україні та інших країнах. Потік Tech Hall буде присвячений:. токенсейлам і застосуванню токенізованих активів на практиці, доповідачі також розкажуть, як торгувати такими активами на крипторинку, і до чого призведе розвиток децентралізованих технологій. Спікерами стануть:. провідні криптоексперти з України та з-за кордону, фінансові аналітики, підприємці, інвестори, юристи, представники державної влади, засновники стартапів, трейдери і маркетологи. Демозона. Захід розрахований не лише на підприємців та інвесторів, а й на тих, хто цікавиться розвитком blockchain-індустрії. У спеціально обладнаній зоні ключові гравці ринку представлять останні досягнення: програмне забезпечення, обладнання для майнінгу, фінансові, юридичні, технічні та консалтингові послуги у різноманітних галузях. Місце проведення. Подія відбудеться в КВЦ Парковий, навпроти Маріїнського парку, біля набережної Дніпра. Адреса: Паркова дорога, 16а, Київ, 04070, Україна. Більше про подію – на сайті Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

Як повідомляє організатор – міжнародна компанія Smile-Expo – захід Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv рівною мірою сфокусовано на освітній та практичній складових.

Крім конкретних прикладів щодо застосування blockchain або криптоактивів, на конференції звучатимуть доповіді про розвиток децентралізованих технологій і тенденції в законодавчій сфері. Цю інформацію неможливо знайти в інтернеті

Іван Сухомлин, координатор заходу

Детальніше про конференцію

На учасників чекають 2 паралельних потоки:

 • Main Hall, присвячений використанню криптовалютних технологій у бізнесі та криптовалютам,
 • Tech Hall, де доповідачі сфокусуються на токенізації активів, питаннях ICOВ Україні вшосте відбудеться міжнародна Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 1Як успішно провести ICO у 2018 році та трейдингу.

Головними темами потоку Main Hall стануть:

 • технологічний розвиток blockchain,
 • його безпека,
 • крос-індустріальне застосування,
 • спікери також обговорять питання взаємодії криптоактівів з класичними фінансами і спрогнозують, яким буде регулювання крипторинку в Україні та інших країнах.

Потік Tech Hall буде присвячений:

 • токенсейлам і застосуванню токенізованих активів на практиці,
 • доповідачі також розкажуть, як торгувати такими активами на крипторинку, і до чого призведе розвиток децентралізованих технологій.

Спікерами стануть:

 • провідні криптоексперти з України та з-за кордону,
 • фінансові аналітики,
 • підприємці, інвестори,
 • юристи, представники державної влади,
 • засновники стартапів,
 • трейдери і маркетологи.

Демозона

Захід розрахований не лише на підприємців та інвесторів, а й на тих, хто цікавиться розвитком blockchain-індустрії. У спеціально обладнаній зоні ключові гравці ринку представлять останні досягнення: програмне забезпечення, обладнання для майнінгуВ Україні вшосте відбудеться міжнародна Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2Майнінг, регуляція та благодійність — якою була Blockchain&Bitcoin Conference, фінансові, юридичні, технічні та консалтингові послуги у різноманітних галузях.

Місце проведення

Подія відбудеться в КВЦ «Парковий», навпроти Маріїнського парку, біля набережної Дніпра. Адреса: Паркова дорога, 16а, Київ, 04070, Україна.

Більше про подію – на сайті Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: