fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Приховані коди: Як дивитися на Netflix не лише розрекламовані фільми

Pryhovani kody: Jak dyvytysja na Netflix ne lyše rozreklamovani fiľmy
Користувачі Netflix знають: після 1-2 місяців регулярного користування вас не покидає відчуття, що головна сторінка пропонує одні й ті ж декілька десятків серіалів та фільмів. Але насправді ця відеоплатформа має значно більше контенту — і ми покажемо, як до нього дістатися за допомогою спеціальних кодів
Korystuvači Netflix znajuť: pislja 1-2 misjaciv reguljarnogo korystuvannja vas ne pokydaje vidčuttja, ščo golovna storinka proponuje odni j ti ž dekiľka desjatkiv serialiv ta fiľmiv. Ale naspravdi cja videoplatforma maje značno biľše kontentu — i my pokažemo, jak do ńogo distatysja za dopomogoju speciaľnyh kodiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Netflix містить фільми для сотень годин безперервного перегляду. І якщо ви звикли, що запропоновані за жанром чи рівнем популярності стрічки швидко починають повторюватися, сьогодні ми покажемо, як знайти цікаві серіали та фільми практично на будь-який смак. Опція перша: пошук за назвою. Капітан Очевидність поспіщає з порадою використати пошукову форму і знаходити фіьми за назвою. Проблема в тому, що не всі назви англійською точно знають українські глядачі. Крім того, найчастіше хочеться подивитися фільм за настроєм, жанром чи певним сюжетом — а це суттєво ускладнює завдання пошуку нових кінострічок, які ви ще раніше не бачили. І тут нам на допомогу поспішають спеціальні коди для категорій. Опція друга: пошук за допомогою кодів. У Netflix сила-силенна кодів позначають найдивніші сполучення жанрів та характеристик для фільмів і серіалів. Піджанрів тут у буквальному сенсі цього слова тисячі — причому інколи піджанри навіть включають участь окремих акторів у окремих жанрах чи схожість серіалів і фільмів на певні культові зразку, які всі ми добре знаємо і бачили не один раз. Для пошуку за допомогою кодів слід спочатку визначати сам код. У цьому вам допоможуть такі сервіси, як Whats On Netflix та NetflixCodes.me. Ці 2 сайти містять вичерпний перелік усіх можливих мікрожанрів та кодів, які відповідають за кожен із них. Відшукали жанр та код? Чудово, тепер додаємо його у хвіст адреси сайту, яка має такий загальний вигляд: http://www.netflix.com/browse/genre/###. . . Ми спробували  і ось які 3 варіанти перегляду на вечір у нас вийшли (для переходу у відповідну секцію просто натисніть на картинку):
Реклама 👇 Замовити

Netflix містить фільмиПриховані коди: Як дивитися на Netflix не лише розрекламовані фільми 1Netflix в Україні заробить $23 млн, вже має $2,24 млн — дані Nakono для сотень годин безперервного перегляду. І якщо ви звикли, що запропоновані за жанром чи рівнем популярності стрічки швидко починають повторюватися, сьогодні ми покажемо, як знайти цікаві серіали та фільми практично на будь-який смак.

Опція перша: пошук за назвою

Капітан Очевидність поспіщає з порадою використати пошукову форму і знаходити фіьми за назвою. Проблема в тому, що не всі назви англійською точно знають українські глядачі. Крім того, найчастіше хочеться подивитися фільм за настроєм, жанром чи певним сюжетом — а це суттєво ускладнює завдання пошуку нових кінострічок, які ви ще раніше не бачили. І тут нам на допомогу поспішають спеціальні коди для категорій.

Опція друга: пошук за допомогою кодів

У Netflix сила-силенна кодів позначають найдивніші сполучення жанрів та характеристик для фільмів і серіалів. Піджанрів тут у буквальному сенсі цього слова тисячі — причому інколи піджанри навіть включають участь окремих акторів у окремих жанрах чи схожість серіалів і фільмів на певні культові зразку, які всі ми добре знаємо і бачили не один раз.

Для пошуку за допомогою кодів слід спочатку визначати сам код. У цьому вам допоможуть такі сервіси, як What’s On Netflix та NetflixCodes.me. Ці 2 сайти містять вичерпний перелік усіх можливих мікрожанрів та кодів, які відповідають за кожен із них.

Відшукали жанр та код? Чудово, тепер додаємо його «у хвіст» адреси сайту, яка має такий загальний вигляд:

http://www.netflix.com/browse/genre/###

Ми спробували  і ось які 3 варіанти перегляду на вечір у нас вийшли (для переходу у відповідну секцію просто натисніть на картинку):

Приховані коди: Як дивитися на Netflix не лише розрекламовані фільми 2

Приховані коди: Як дивитися на Netflix не лише розрекламовані фільми 3Приховані коди: Як дивитися на Netflix не лише розрекламовані фільми 4

Джерело: Thrillist

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: