fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Проект «Промприлад. Реновація» в Івано-Франківську зібрав $1,2 млн

Proekt «Promprylad. Renovacija» v Ivano-Frankivśku zibrav $1,2 mln
Івано-франківський проект із ревіталізації старого заводу та створення на його базі кластеру креативної економіки здобув підтримку понад 20 інвесторів, котрі вклали вже $1,2+ млн у реалізацію ініціативи. Інформація про це з'явилася на сайті проекту
Ivano-frankivśkyj proekt iz revitalizaciї starogo zavodu ta stvorennja na jogo bazi klasteru kreatyvnoї ekonomiky zdobuv pidtrymku ponad 20 investoriv, kotri vklaly vže $1,2+ mln u realizaciju iniciatyvy. Informacija pro ce z'javylasja na sajti proektu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект має назву Промприлад. Реновація. Він являє собою інноваційний центр на базі колишньої індустріальної зони, який працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти. Як виглядає проект. $1 212 401 — стільки склала сума загальних інвестицій, залучених у проект станом на 2 вересня 2018 року. Свої кошти внесли 21 інвестор. Залучення коштів на оновлення заводу триває. Загальна площа складає понад 36,5 тис м². Над втіленням проекту працює консорціум партнерів з низки організацій та інституцій — Тепле Місто, Інша Освіта, MitOst, Pact Україна та LvBS. Вкладаючи у це починання, можна не лише долучитися до соціальних змін в Івано-Франківську, але й стати співвласником справжнього підприємства. Мінімальний внесок складає $1 тис. Завод має стати осередком креативної економіки. Долучитися до проекту та дізнатися про нього усі подробиці (включно із бізнес-планом) можна на сайті. Раніше ми розповідали про ресторан Urban Space 500, який мають запустити у Києві. До його реалізації також причетна ініціатива Тепле Місто.

Проект має назву «Промприлад. Реновація». Він являє собою інноваційний центр на базі колишньої індустріальної зони, який працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти.

Як виглядає проект

$1 212 401 — стільки склала сума загальних інвестицій, залучених у проект станом на 2 вересня 2018 року. Свої кошти внесли 21 інвестор. Залучення коштів на оновлення заводу триває. Загальна площа складає понад 36,5 тис м². Над втіленням проекту працює консорціум партнерів з низки організацій та інституцій — «Тепле Місто», «Інша Освіта», MitOst, «Pact Україна» та LvBS.

Вкладаючи у це починання, можна не лише долучитися до соціальних змін в Івано-Франківську, але й стати співвласником справжнього підприємства. Мінімальний внесок складає $1 тис. Завод має стати осередком креативної економіки. Долучитися до проекту та дізнатися про нього усі подробиці (включно із бізнес-планом) можна на сайті.

Раніше ми розповідалиПроект «Промприлад. Реновація» в Івано-Франківську зібрав $1,2 млн 1Ресторан Urban Space 500 відкриють в історичному центрі Києва про ресторан Urban Space 500, який мають запустити у Києві. До його реалізації також причетна ініціатива «Тепле Місто».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: