Реклама

Проект «Промприлад. Реновація» в Івано-Франківську зібрав $1,2 млн

Čytaty latynkoju
Проект «Промприлад. Реновація» в Івано-Франківську зібрав $1,2 млн

Проект має назву «Промприлад. Реновація». Він являє собою інноваційний центр на базі колишньої індустріальної зони, який працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти.

Як виглядає проект

$1 212 401 — стільки склала сума загальних інвестицій, залучених у проект станом на 2 вересня 2018 року. Свої кошти внесли 21 інвестор. Залучення коштів на оновлення заводу триває. Загальна площа складає понад 36,5 тис м². Над втіленням проекту працює консорціум партнерів з низки організацій та інституцій — «Тепле Місто», «Інша Освіта», MitOst, «Pact Україна» та LvBS.

Вкладаючи у це починання, можна не лише долучитися до соціальних змін в Івано-Франківську, але й стати співвласником справжнього підприємства. Мінімальний внесок складає $1 тис. Завод має стати осередком креативної економіки. Долучитися до проекту та дізнатися про нього усі подробиці (включно із бізнес-планом) можна на сайті.

Раніше ми розповідалиРесторан Urban Space 500 відкриють в історичному центрі Києва про ресторан Urban Space 500, який мають запустити у Києві. До його реалізації також причетна ініціатива «Тепле Місто».