fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Компанія «Київстар» запустила послугу «Смарт-гроші»

Kompanija «Kyїvstar» zapustyla poslugu «Smart-groši»
Компанія Київстар у партнерстві з національною платіжною системою «Простір» запускає власну платформу мобільних платежів і грошових переказів — «Смарт-гроші». Це мобільний гаманець, який дозволяє здійснювати платежі та грошові перекази
Kompanija Kyїvstar u partnerstvi z nacionaľnoju platižnoju systemoju «Prostir» zapuskaje vlasnu platformu mobiľnyh plateživ i grošovyh perekaziv — «Smart-groši». Ce mobiľnyj gamaneć, jakyj dozvoljaje zdijsnjuvaty plateži ta grošovi perekazy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для грошових переказів не потрібно надавати номер платіжної картки. Номер телефону абонента стає його мобільним гаманцем, з якого можна надсилати та приймати кошти. Для цього потрібно один раз авторизувати номер телефону в додатку Смарт-гроші, і використовувати його як ключ для здійснення подальших фінансових операцій. Як користуватися послугою . Послуга Смарт-гроші надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи Простір. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, а також: оплачувати більше 3000 сервісів онлайн: комунальні послуги, рахунки за квитки на різні види транспорту, покупки в інтернеті, страхові платежі, інтернет / телебачення і багато іншого; переказувати гроші з мобільного рахунку всередині мережі Київстар без додаткових оплат за транзакцію. Для додаткової безпеки під час проведення операцій, мобільний додаток Смарт-гроші надає індивідуальний PIN-код і функцію входу по touch ID. Рішення дозволяє клієнту здійснювати безготівкові платежі у будь-якому місці, використовуючи баланс свого мобільного телефону, який може бути перетворений в електронні гроші Національної платіжної системи Простір. Скористатися послугою Смарт-гроші можна в однойменному додатку, доступному для завантаження в Play Market і App Store, на сайті, а також за допомогою USSD-кодів, SMS і чат-бота в месенджері Telegram. До слова, раніше інформували про те, що оператор Київстар за підтримки Мінагрополітики розробив мобільний додаток для малих фермерів. Бізнес-додаток під назвою  m-Agri має забезпечити аграріям легкий доступ до передових практик, бази знань, галузевих цінових пропозицій,  новин, ресурсів професійної підготовки та онлайн-консультацій.
Реклама 👇 Замовити

Для грошових переказів не потрібно надавати номер платіжної картки. Номер телефону абонента стає його мобільним гаманцем, з якого можна надсилати та приймати кошти. Для цього потрібно один раз авторизувати номер телефону в додатку «Смарт-гроші», і використовувати його як ключ для здійснення подальших фінансових операцій.

Як користуватися послугою 

Послуга «Смарт-гроші» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «Простір». З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, а також:

  • оплачувати більше 3000 сервісів онлайн: комунальні послуги, рахунки за квитки на різні види транспорту, покупки в інтернеті, страхові платежі, інтернет / телебачення і багато іншого;
  • переказувати гроші з мобільного рахунку всередині мережі «Київстар» без додаткових оплат за транзакцію.

Для додаткової безпеки під час проведення операцій, мобільний додаток «Смарт-гроші» надає індивідуальний PIN-код і функцію входу по touch ID. Рішення дозволяє клієнту здійснювати безготівкові платежі у будь-якому місці, використовуючи баланс свого мобільного телефону, який може бути перетворений в електронні гроші Національної платіжної системи «Простір».

Скористатися послугою «Смарт-гроші» можна в однойменному додатку, доступному для завантаження в Play Market і App Store, на сайті, а також за допомогою USSD-кодів, SMS і чат-бота в месенджері Telegram.

До слова, раніше інформувалиКомпанія «Київстар» запустила послугу «Смарт-гроші» 1«Київстар» запустив додаток для малих сільських господарств про те, що оператор «Київстар» за підтримки Мінагрополітики розробив мобільний додаток для малих фермерів. Бізнес-додаток під назвою  m-Agri має забезпечити аграріям легкий доступ до передових практик, бази знань, галузевих цінових пропозицій,  новин, ресурсів професійної підготовки та онлайн-консультацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Через их приложение мне почему-то нереально вывести деньги с киевстар на карту. Сейчас часто вывожу деньги с мобильного счета на карту благодаря сервису Глобал 24, у них комиссия небольшая и деньги сразу поступают на карту.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: