fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Київстар» запустив додаток для малих сільських господарств

«Kyїvstar» zapustyv dodatok dlja malyh siľśkyh gospodarstv
7 червня 2018 року під час спільної прес-конференції «Київстар» і Міністерства аграрної політики та продовольства України була представлена бета-версія продукту
7 červnja 2018 roku pid čas spiľnoї pres-konferenciї «Kyїvstar» i Ministerstva agrarnoї polityky ta prodovoľstva Ukraїny bula predstavlena beta-versija produktu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найбільший мобільний оператор України за підтримки Мінагрополітики став розробником мобільного додатку для малих фермерів. Бізнес-додаток, що отримав назву m-Agri, має забезпечити аграріям легкий доступ до передових практик, бази знань, галузевих цінових пропозицій,  новин, ресурсів професійної підготовки та онлайн консультацій. Він також має вивести фермерів на нові ринки для продажу своєї продукції та надати їм можливості для зростання власного бізнесу. Що відомо про додаток . На сьогодні m-Agri налічує сім основних розділів: Новини Ринкові ціни Погода Фінанси База знань Smart-помічник Повідомлення. Втім функціонал платформи розвивається і в подальшому буде доповнений затребуваними фінансовими сервісами,  майданчиком для торгівлі тощо. Співпраця Мінагрополітики та Київстар щодо створення і запуску зручного мобільного додатку для дрібних аграріїв є дуже важливою. Завдяки новому додатку аграрії без особливих витрат зможуть отримувати корисну інформацію про погоду, ціни, новини про держпідтримку. Віктор Шеремета. заступник Міністра аграрної політики та продовольства України. М-Agri розроблений для ОС Android. Оцінити його переваги зможуть абоненти всіх мобільних операторів України, проте для власних абонентів Київстар передбачив користування додатком без додаткової тарифікації - незалежно від умов тарифного плану. Нагадаємо, що австралійський зерновий гігант відкрив філію в Україні. 14 травня була зареєстрована нова фірма GrainCorp Ukraine Ltd. Вона планує торгувати сільськогосподарською сировиною, зерном, насінням та кормами для тварин. Раніше в цьому році GrainCorp заявила, що вона буде присутня в Україні до нового врожаю 2018 року. Україна знаходиться серед провідних світових виробників і експортерів зерна і планує зібрати цього року не менше 60 млн тонн зерна. У 2017 році Україна зібрала 61,3 млн тонн зерна.
Реклама 👇 Замовити

Найбільший мобільний оператор України за підтримки Мінагрополітики став розробником мобільного додатку для малих фермерів. Бізнес-додаток, що отримав назву m-Agri, має забезпечити аграріям легкий доступ до передових практик, бази знань, галузевих цінових пропозицій,  новин, ресурсів професійної підготовки та онлайн консультацій. Він також має вивести фермерів на нові ринки для продажу своєї продукції та надати їм можливості для зростання власного бізнесу.

Що відомо про додаток 

На сьогодні m-Agri налічує сім основних розділів:

  • Новини
  • Ринкові ціни
  • Погода
  • Фінанси
  • База знань
  • Smart-помічник
  • Повідомлення.

Втім функціонал платформи розвивається і в подальшому буде доповнений затребуваними фінансовими сервісами,  майданчиком для торгівлі тощо.

«Київстар» запустив додаток для малих сільських господарств

Співпраця Мінагрополітики та Київстар щодо створення і запуску зручного мобільного додатку для дрібних аграріїв є дуже важливою. Завдяки новому додатку аграрії без особливих витрат зможуть отримувати корисну інформацію про погоду, ціни, новини про держпідтримку

Віктор Шеремета, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

«Київстар» запустив додаток для малих сільських господарствМ-Agri розроблений для ОС Android. Оцінити його переваги зможуть абоненти всіх мобільних операторів України, проте для власних абонентів Київстар передбачив користування додатком без додаткової тарифікації – незалежно від умов тарифного плану.

Нагадаємо, що австралійський зерновий гігант відкрив«Київстар» запустив додаток для малих сільських господарств 1Австралійський зерновий гігант відкрив філію в Україні філію в Україні. 14 травня була зареєстрована нова фірма GrainCorp Ukraine Ltd. Вона планує торгувати сільськогосподарською сировиною, зерном, насінням та кормами для тварин.

Раніше в цьому році GrainCorp заявила, що вона буде присутня в Україні до нового врожаю 2018 року. Україна знаходиться серед провідних світових виробників і експортерів зерна і планує зібрати цього року не менше 60 млн тонн зерна. У 2017 році Україна зібрала 61,3 млн тонн зерна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: