fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Низка країн світу використають шоломи Oculus для освітніх проектів

Nyzka kraїn svitu vykorystajuť šolomy Oculus dlja osvitnih proektiv
Освітні заклади у США, Тайвані та Японії використають шоломи віртуальної реальності Oculus для проектів у коледжах, освітніх центрах та університетах. Про це повідомила компанія-виробник у своєму блозі
Osvitni zaklady u SŠA, Tajvani ta Japoniї vykorystajuť šolomy virtuaľnoї reaľnosti Oculus dlja proektiv u koledžah, osvitnih centrah ta universytetah. Pro ce povidomyla kompanija-vyrobnyk u svojemu blozi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В компанії оголосили про запуск пілотних програм Oculus Education у Японії, Тайвані та американському Сіетлі. Ці програми покликані надати VR-гарнітури у школи, бібліотеки та музеї, щоби краще зрозуміти, як вчителі, студенти та різні установи можуть використовувати VR для навчання та співпраці. Що варто знати про використання Oculus у просвітницьких цілях. Oculus повідомила, що надала безкоштовнт гарнітури Rift та Oculus Go для Тайваньської Інтернет-Асоціації електронної комерції (TiEA), яка розподілить їх для низки бібліотек та музеїв у різних регіонах Тайваню. Серед локацій — Американський інноваційний центр, Головний публічний музей сучасного мистецтва Гаосюна в Тайбеї, Національна центральна бібліотека, Національний музей образотворчого мистецтва в Тайвані, Національний музей природничих наук, Національний музей Тайваню, Нова Тайбейська міська бібліотека, Лабораторія соціальних інновацій, Публічна бібліотека Тайбей (Головна бібліотека) та Штаб-квартира Національного парку Тарока. З початком 2018-2019 навчального року у США також відкривається співпраця з державними школами міста Сіетла, щоби розробити та пройти курс навчання зі створення VR, в тому числі налагодити співпрацю довкола VR-проектів між студентами та викладачами середньої школи. У Японії компанія запустила пілотну програму спільно з вихователями, зацікавленими у використанні VR для дистанційного навчання та освітніх програм для учнів середніх шкіл. Раніше шоломи віртуальної реальності також були надані для Каліфорнійської державної бібліотеки та MIT і Гарварду. Раніше ми інформували про плани Facebook розвивати Oculus та проекти у сфері віртуальної реальності.
Реклама 👇 Замовити

В компанії оголосили про запуск пілотних програм Oculus Education у Японії, Тайвані та американському Сіетлі. Ці програми покликані надати VR-гарнітури у школи, бібліотеки та музеї, щоби краще зрозуміти, як вчителі, студенти та різні установи можуть використовувати VR для навчання та співпраці.

Що варто знати про використання Oculus у просвітницьких цілях

Oculus повідомила, що надала безкоштовнт гарнітури Rift та Oculus Go для Тайваньської Інтернет-Асоціації електронної комерції (TiEA), яка розподілить їх для низки бібліотек та музеїв у різних регіонах Тайваню. Серед локацій — Американський інноваційний центр, Головний публічний музей сучасного мистецтва Гаосюна в Тайбеї, Національна центральна бібліотека, Національний музей образотворчого мистецтва в Тайвані, Національний музей природничих наук, Національний музей Тайваню, Нова Тайбейська міська бібліотека, Лабораторія соціальних інновацій, Публічна бібліотека Тайбей (Головна бібліотека) та Штаб-квартира Національного парку Тарока.

З початком 2018-2019 навчального року у США також відкривається співпраця з державними школами міста Сіетла, щоби розробити та пройти курс навчання зі створення VR, в тому числі налагодити співпрацю довкола VR-проектів між студентами та викладачами середньої школи.

У Японії компанія запустила пілотну програму спільно з вихователями, зацікавленими у використанні VR для дистанційного навчання та освітніх програм для учнів середніх шкіл. Раніше шоломи віртуальної реальності також були надані для Каліфорнійської державної бібліотеки та MIT і Гарварду. Раніше ми інформувалиНизка країн світу використають шоломи Oculus для освітніх проектів 1«Жити по-новому» — всі анонси та зміни Facebook на 2018 рік про плани Facebook розвивати Oculus та проекти у сфері віртуальної реальності.

Джерело: блог Oculus

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: