Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Низка країн світу використають шоломи Oculus для освітніх проектів

Nyzka kraїn svitu vykorystajuť šolomy Oculus dlja osvitnih proektiv

Освітні заклади у США, Тайвані та Японії використають шоломи віртуальної реальності Oculus для проектів у коледжах, освітніх центрах та університетах. Про це повідомила компанія-виробник у своєму блозі
Osvitni zaklady u SŠA, Tajvani ta Japoniї vykorystajuť šolomy virtuaľnoї reaľnosti Oculus dlja proektiv u koledžah, osvitnih centrah ta universytetah. Pro ce povidomyla kompanija-vyrobnyk u svojemu blozi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В компанії оголосили про запуск пілотних програм Oculus Education у Японії, Тайвані та американському Сіетлі. Ці програми покликані надати VR-гарнітури у школи, бібліотеки та музеї, щоби краще зрозуміти, як вчителі, студенти та різні установи можуть використовувати VR для навчання та співпраці. Що варто знати про використання Oculus у просвітницьких цілях. Oculus повідомила, що надала безкоштовнт гарнітури Rift та Oculus Go для Тайваньської Інтернет-Асоціації електронної комерції (TiEA), яка розподілить їх для низки бібліотек та музеїв у різних регіонах Тайваню. Серед локацій — Американський інноваційний центр, Головний публічний музей сучасного мистецтва Гаосюна в Тайбеї, Національна центральна бібліотека, Національний музей образотворчого мистецтва в Тайвані, Національний музей природничих наук, Національний музей Тайваню, Нова Тайбейська міська бібліотека, Лабораторія соціальних інновацій, Публічна бібліотека Тайбей (Головна бібліотека) та Штаб-квартира Національного парку Тарока. З початком 2018-2019 навчального року у США також відкривається співпраця з державними школами міста Сіетла, щоби розробити та пройти курс навчання зі створення VR, в тому числі налагодити співпрацю довкола VR-проектів між студентами та викладачами середньої школи. У Японії компанія запустила пілотну програму спільно з вихователями, зацікавленими у використанні VR для дистанційного навчання та освітніх програм для учнів середніх шкіл. Раніше шоломи віртуальної реальності також були надані для Каліфорнійської державної бібліотеки та MIT і Гарварду. Раніше ми інформували про плани Facebook розвивати Oculus та проекти у сфері віртуальної реальності.
Реклама 👇 Замовити

В компанії оголосили про запуск пілотних програм Oculus Education у Японії, Тайвані та американському Сіетлі. Ці програми покликані надати VR-гарнітури у школи, бібліотеки та музеї, щоби краще зрозуміти, як вчителі, студенти та різні установи можуть використовувати VR для навчання та співпраці.

Що варто знати про використання Oculus у просвітницьких цілях

Oculus повідомила, що надала безкоштовнт гарнітури Rift та Oculus Go для Тайваньської Інтернет-Асоціації електронної комерції (TiEA), яка розподілить їх для низки бібліотек та музеїв у різних регіонах Тайваню. Серед локацій — Американський інноваційний центр, Головний публічний музей сучасного мистецтва Гаосюна в Тайбеї, Національна центральна бібліотека, Національний музей образотворчого мистецтва в Тайвані, Національний музей природничих наук, Національний музей Тайваню, Нова Тайбейська міська бібліотека, Лабораторія соціальних інновацій, Публічна бібліотека Тайбей (Головна бібліотека) та Штаб-квартира Національного парку Тарока.

З початком 2018-2019 навчального року у США також відкривається співпраця з державними школами міста Сіетла, щоби розробити та пройти курс навчання зі створення VR, в тому числі налагодити співпрацю довкола VR-проектів між студентами та викладачами середньої школи.

У Японії компанія запустила пілотну програму спільно з вихователями, зацікавленими у використанні VR для дистанційного навчання та освітніх програм для учнів середніх шкіл. Раніше шоломи віртуальної реальності також були надані для Каліфорнійської державної бібліотеки та MIT і Гарварду. Раніше ми інформували про плани Facebook розвивати Oculus та проекти у сфері віртуальної реальності.

Джерело: блог Oculus

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: