fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З вересня діятимуть нові рахунки для сплати податків

Z veresnja dijatymuť novi rahunky dlja splaty podatkiv
З 11 вересня 2018 року діятимуть виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів (МФО 899998), повідомляє Державна фіскальна служба
Z 11 veresnja 2018 roku dijatymuť vyključno novi bjudžetni rahunky dlja splaty podatkiv, zboriv, plateživ do deržavnogo ta miscevyh bjudžetiv (MFO 899998), povidomljaje Deržavna fiskaľna služba
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ДФС попереджає, що  граничний термін протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10 вересня. Починаючи з 11 вересня кошти, які сплачуватимуть платники податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження. Про нові реквізити. Тобто до 11 вересня бюджетні рахунки, відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві зі старими реквізитами залишаються активними. Реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) змінились з 2 липня 2018 року. Тому платникам податків при заповненні розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів необхідно зазначати реквізити рахунків, відкритих з 02.07.2018 на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998). Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці Бюджетні рахунки , на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про звіт ДФС: до загального фонду державного бюджету з початку 2018 року зібрано 219,3 млрд грн податкових платежів. Це на 15,7%, або на 29,8 млрд грн перевищує минулорічний показник.
Реклама 👇 Замовити

ДФС попереджає, що  граничний термін протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10 вересня. Починаючи з 11 вересня кошти, які сплачуватимуть платники податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Про нові реквізити

Тобто до 11 вересня бюджетні рахунки, відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві зі старими реквізитами залишаються активними.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) змінились з 2 липня 2018 року. Тому платникам податків при заповненні розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів необхідно зазначати реквізити рахунків, відкритих з 02.07.2018 на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» , на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли З вересня діятимуть нові рахунки для сплати податків 1Державна фіскальна служба прозвітувала про зібрані податкипро звіт ДФС: до загального фонду державного бюджету з початку 2018 року зібрано 219,3 млрд грн податкових платежів. Це на 15,7%, або на 29,8 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: