fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Державна фіскальна служба прозвітувала про зібрані податки

Deržavna fiskaľna služba prozvituvala pro zibrani podatky
У січні-травні 2018 року до загального фонду державного бюджету зібрано 345 млрд грн платежів, що контролюються ДФС. Це на 13,4%, або на 40,8 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року
U sični-travni 2018 roku do zagaľnogo fondu deržavnogo bjudžetu zibrano 345 mlrd grn plateživ, ščo kontroljujuťsja DFS. Ce na 13,4%, abo na 40,8 mlrd grn biľše, niž v analogičnomu periodi mynulogo roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До загального фонду державного бюджету з початку 2018 року зібрано 219,3 млрд грн податкових платежів. Це на 15,7%, або на 29,8 млрд грн перевищує минулорічний показник. Про що говорять статистика та цифри . Надходження митних платежів у січні-травні до загального фонду держбюджету склали 125,6 млрд грн та перевищили минулорічні показники на 9,6%, або на 11 млрд грн. У травні цього року до загального фонду держбюджету надійшло (сальдо) 69,5 млрд грн. Це на 25%, або на 13,8 млрд грн перевищує надходження травня минулого року. Надходження податкових платежів у травні склали 43 млрд грн та перевищили минулорічні на 34%, або на 10,9 млрд грн. До загального фонду держбюджету у травні надійшло 26,6 млрд грн митних платежів, що на 13%, або  на 3 млрд грн перевищує минулорічний показник. Додамо, що нещодавно у Національному банку України намагалися спрогнозувати, як зросте ВВП у 2018 році. За версією НБУ, основним двигуном зростання економіки залишатиметься приватне споживання. По-перше, зберігатимуться високі темпи зростання реальних заробітних плат, простимульовані активними міграційними процесами. По-друге, пом’якшується фіскальна політика, у тому числі через подальше підвищення соціальних стандартів. Також, як і минулого року, збережеться активна інвестиційна діяльність підприємств. Усе це вплине і на ВВП. Нагадаємо, що у 2017 році українська економіка зросла на 2,5%, таким чином випередивши очікування Національного банку. Підґрунтям для прискорення економічного зростання були більш суттєве розширення внутрішнього споживчого попиту та висока інвестиційна активність. Як і раніше, Національний банк прогнозує подальше прискорення зростання реального ВВП у 2018 році до 3,4%.
Реклама 👇 Замовити

До загального фонду державного бюджету з початку 2018 року зібрано 219,3 млрд грн податкових платежів. Це на 15,7%, або на 29,8 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Про що говорять статистика та цифри 

Надходження митних платежів у січні-травні до загального фонду держбюджету склали 125,6 млрд грн та перевищили минулорічні показники на 9,6%, або на 11 млрд грн. У травні цього року до загального фонду держбюджету надійшло (сальдо) 69,5 млрд грн. Це на 25%, або на 13,8 млрд грн перевищує надходження травня минулого року.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Надходження податкових платежів у травні склали 43 млрд грн та перевищили минулорічні на 34%, або на 10,9 млрд грн. До загального фонду держбюджету у травні надійшло 26,6 млрд грн митних платежів, що на 13%, або  на 3 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Фіскальна служба зібрала до українського бюджету ще 345 млрд грн

Додамо, що нещодавно у Національному банку України намагалися спрогнозуватиДержавна фіскальна служба прозвітувала про зібрані податки 1У Нацбанку спрогнозували, як зросте ВВП у 2018 році, як зросте ВВП у 2018 році. За версією НБУ, основним двигуном зростання економіки залишатиметься приватне споживання. По-перше, зберігатимуться високі темпи зростання реальних заробітних плат, простимульовані активними міграційними процесами. По-друге, пом’якшується фіскальна політика, у тому числі через подальше підвищення соціальних стандартів. Також, як і минулого року, збережеться активна інвестиційна діяльність підприємств. Усе це вплине і на ВВП.

Нагадаємо, що у 2017 році українська економіка зросла на 2,5%, таким чином випередивши очікування Національного банку. Підґрунтям для прискорення економічного зростання були більш суттєве розширення внутрішнього споживчого попиту та висока інвестиційна активність. Як і раніше, Національний банк прогнозує подальше прискорення зростання реального ВВП у 2018 році до 3,4%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: