fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві запрацювала «гаряча лінія» для туристів

U Kyjevi zapracjuvala «garjača linija» dlja turystiv
Будь-який турист Києва відтепер може безкоштовно зателефонувати зі свого мобільного чи стаціонарного телефону на спеціальну гарячу лінію 61-16 і отримати будь-яку необхідну йому інформацію. Про це інформує КМДА
Buď-jakyj turyst Kyjeva vidteper može bezkoštovno zatelefonuvaty zi svogo mobiľnogo čy stacionarnogo telefonu na speciaľnu garjaču liniju 61-16 i otrymaty buď-jaku neobhidnu jomu informaciju. Pro ce informuje KMDA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про нововведення розповів начальник Управління туризму та промоцій Антон Тараненко. За його словами, гаряча лінія працює трьома мовами – українською, англійською та російською. Як працює гаряча лінія. Зателефонувавши за номером 61-16, можна отримати відповіді практично на всі можливі запитання. Наприклад, як добратися у місто з аеропорту чи де повечеряти. Крім того, можна зв’язатися безпосередньо з оператором. На думку Антона Тараненко, такий безкоштовний сервіс користуватиметься попитом: Куди піти, що подивитись, де заночувати, як викликати поліцію... До речі, ми контактуємо із міською службою 15-51. Якщо, не дай Боже, щось станеться там, де проживає турист, ми також зможемо йому допомогти До слова, у Польщі Головна інспекція праці відкрила інформаційну лінію для українських трудових мігрантів, де можна отримати всі необхідні відомості про працевлаштування, а також подати скаргу на працедавця.
Реклама 👇 Замовити

Про нововведення розповів начальник Управління туризму та промоцій Антон Тараненко. За його словами, «гаряча лінія» працює трьома мовами – українською, англійською та російською.

Як працює гаряча лінія

Зателефонувавши за номером 61-16, можна отримати відповіді практично на всі можливі запитання. Наприклад, як добратися у місто з аеропорту чи де повечеряти. Крім того, можна зв’язатися безпосередньо з оператором. На думку Антона Тараненко, такий безкоштовний сервіс користуватиметься попитом:

«Куди піти, що подивитись, де заночувати, як викликати поліцію… До речі, ми контактуємо із міською службою 15-51. Якщо, не дай Боже, щось станеться там, де проживає турист, ми також зможемо йому допомогти»

До слова, у Польщі Головна інспекція праці відкрилаУ Києві запрацювала «гаряча лінія» для туристів 1Для українських працівників у Польщі запустилася «гаряча лінія» інформаційну лінію для українських трудових мігрантів, де можна отримати всі необхідні відомості про працевлаштування, а також подати скаргу на працедавця.

Джерело: КМДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: