fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv дарує знижку на квитки – 27% до 27-ї річниці Незалежності

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv daruje znyžku na kvytky – 27% do 27-ї ričnyci Nezaležnosti
Шоста міжнародна криптоподія Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv відбудеться у столиці України 19 вересня. У заході візьмуть участь міжнародні експерти та провідні компанії сфери криптоіндустрії. Усім, хто цікавиться цією сферою, організатор івенту компанія Smile-Expo дарує -27% знижки на квитки. Акція з нагоди 27-ї річниці незалежності України  триватиме з 16 по 24 серпня
Šosta mižnarodna kryptopodija Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv vidbudeťsja u stolyci Ukraїny 19 veresnja. U zahodi viźmuť učasť mižnarodni eksperty ta providni kompaniї sfery kryptoindustriї. Usim, hto cikavyťsja cijeju sferoju, organizator iventu kompanija Smile-Expo daruje -27% znyžky na kvytky. Akcija z nagody 27-ї ričnyci nezaležnosti Ukraїny  tryvatyme z 16 po 24 serpnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наймасштабніша криптоподія збере провідних блокчейн-експертів з України та з-за кордону. У своїх доповідях вони поділяться найактуальнішою інформацією про розвиток децентралізованих технологій. Організатори обіцяють: ці дані не знайти у мережі. Але найважливіше – на заході можна особисто поспілкуватися з фахівцями та поставити їм запитання. Що варто знати про Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv. Шоста Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv традиційно розділена на зони конференції та виставки. Спікерами виступатимуть маркетологи, бізнесмени, інвестори, трейдери, юристи та представники влади. Усі вони поділяться з аудиторією власним досвідом. Освітня частина включає 2 потоки, один з яких присвячений застосуванню blockchain в бізнесі, а інший – трейдингу і ICO. Читатйте також: Як еволюціонувало обладнання для майнінгу криптовалют. Оцінити досягнення провідних компаній на крипторинку буде можливо в окремо обладнаній демозоні. Експоненти продемонструють останні тематичні розробки і новітнє обладнання для майнінгу. Організатори радять не втрачати можливості придбати квитки на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv зі знижкою 324 UAH. Для цього не треба жодного промокоду – просто зайдіть на сайт з 16 по 24 серпня і придбайте квитки дешевше. Ціна без знижки – 1200 UAH. | Ціна зі знижкою – 876 UAH. Виставка-конференція, присвячена блокчейну та криптовалютам, відбудеться 19 вересня 2018 року в Києві у КВЦ Парковий. Придбати квиток зі святковою знижкою 27%!

Наймасштабніша криптоподія збере провідних блокчейн-експертів з України та з-за кордону. У своїх доповідях вони поділяться найактуальнішою інформацією про розвиток децентралізованих технологій. Організатори обіцяють: ці дані не знайти у мережі. Але найважливіше – на заході можна особисто поспілкуватися з фахівцями та поставити їм запитання.

Що варто знати про Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Шоста Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv традиційно розділена на зони конференції та виставки. Спікерами виступатимуть маркетологи, бізнесмени, інвестори, трейдери, юристи та представники влади. Усі вони поділяться з аудиторією власним досвідом. Освітня частина включає 2 потоки, один з яких присвячений застосуванню blockchain в бізнесі, а інший – трейдингу і ICO.

До 27-ї річниці незалежності України Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv дарує знижку на квитки

Читайте також: Як еволюціонувало обладнання для майнінгу криптовалют

Оцінити досягнення провідних компаній на крипторинку буде можливо в окремо обладнаній демозоні. Експоненти продемонструють останні тематичні розробки і новітнє обладнання для майнінгу.

Організатори радять не втрачати можливості придбати квитки на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv зі знижкою 324 UAH. Для цього не треба жодного промокоду – просто зайдіть на сайт з 16 по 24 серпня і придбайте квитки дешевше. Ціна без знижки – 1200 UAH. | Ціна зі знижкою – 876 UAH.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Виставка-конференція, присвячена блокчейну та криптовалютам, відбудеться 19 вересня 2018 року в Києві у КВЦ «Парковий».

Придбати квиток зі святковою знижкою 27%!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: