fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український додаток для email перетнув позначку в 2 млн інсталяцій

Ukraїnśkyj dodatok dlja email peretnuv poznačku v 2 mln instaljacij
Spark — це поштовий клієнт для смартфонів та ноутбуків Apple. Його розвиває українська компанія Readdle. Про успіхи проекту розповів Денис Жаданов, віце-президент з маркетингу, у розмові і журналістами видання AIN.UA
Spark — ce poštovyj klijent dlja smartfoniv ta noutbukiv Apple. Jogo rozvyvaje ukraїnśka kompanija Readdle. Pro uspihy proektu rozpoviv Denys Žadanov, vice-prezydent z marketyngu, u rozmovi i žurnalistamy vydannja AIN.UA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська компанія Readdle має набір із власних 6 додатків — Spark, Documents, PDF Expert, Calendars, Scanner Pro та інші. Усі ці програмні продукти користуються неабиякою популярністю у світових користувачів. За словами Жаданова, загальна кількість завантажень перевищила 98 млн, а за місяць їх стане 100 млн. Коден додаток розробники розвивають на основі філософії програми мають робити більше роботи, а користувач — менше. Що варто знати про додаток-рекордсмен. Spark — це поштовий клієнт, який дозволяє максимально швидко відповідати на електронні листи, усувати рутину, систематизувати кореспонденцію і навіть коментувати всередині листування із іншими учасниками. Як повідомив Жаданов, зараз цей застосунок має понад 2 млн установок і щомісячну активну аудиторію близько 1 млн осіб. Офіси компанії-розробника розташовані у Одесі, Києві, Берліні та Сан-Хосе, основним ринком (близько 35% продажів) є США. На тому ж рівні перебувають клієнти та користувачі з Європи, азійський ринок сягає 20%. Раніше ми розповідали про запуск нового мобільного додатку для оперативного звязку із власниками автомобілів.
Реклама 👇 Замовити

Українська компанія Readdle має набір із власних 6 додатків — Spark, Documents, PDF Expert, Calendars, Scanner Pro та інші. Усі ці програмні продукти користуються неабиякою популярністю у світових користувачів. За словами Жаданова, загальна кількість завантажень перевищила 98 млн, а за місяць їх стане 100 млн. Коден додаток розробники розвивають на основі філософії «програми мають робити більше роботи, а користувач — менше».

Що варто знати про додаток-рекордсмен

Spark — це поштовий клієнт, який дозволяє максимально швидко відповідати на електронні листи, усувати рутину, систематизувати кореспонденцію і навіть коментувати всередині листування із іншими учасниками. Як повідомив Жаданов, зараз цей застосунок має понад 2 млн установок і щомісячну активну аудиторію близько 1 млн осіб.

Офіси компанії-розробника розташовані у Одесі, Києві, Берліні та Сан-Хосе, основним ринком (близько 35% продажів) є США. На тому ж рівні перебувають клієнти та користувачі з Європи, азійський ринок сягає 20%.

Раніше ми розповідалиУкраїнський додаток для email перетнув позначку в 2 млн інсталяцій 1🚗 В Україні запустили додаток для зв’язку з власниками автомобілів про запуск нового мобільного додатку для оперативного зв’язку із власниками автомобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Українська компанія? Вони українську не хочуть додати до "українського" продукту. Писав їм, не отримав відповіді.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: