fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

General Electric надала Україні перший локомотив

General Electric nadala Ukraїni peršyj lokomotyv
General Electric Transportation відправила в Україну перший з 30 локомотивів GE TE33AC. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов
General Electric Transportation vidpravyla v Ukraїnu peršyj z 30 lokomotyviv GE TE33AC. Pro ce na svoїj storinci u socmereži Facebook napysav v.o. golovy pravlinnja «Ukrzaliznyci» Jevgen Kravcov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Остаточне доукомплектування локомотива буде здійснюватися на Крюківському вагонобудівному заводі у Полтавській області. Після цього локомотив прийнятий в експлуатацію і почне перевозити вантажі. Як доставлятимуть локомотив в Україну. Перший локомотив TE33AC заводу General Electric Transportation в Ері, штат Пенсільванія, відправився в Україну. Він поїде потягом в Норфолк, штат Вірджинія, потім судном через Атлантику, Середземне і Чорне море в Чорноморськ. Як відомо, Укрзалізниця починає підготовку локомотивних бригад, які будуть управляти тепловозами General Electric серії ТЕ33АС, що наразі будуються в США для української компанії. Вже на першому етапі співпраці з General Electric локалізація виробництва цих локомотивів на українських підприємствах становитиме 10 %. На фінальних етапах співпраці ця цифра зросте до 40%. Нагадаємо, що у штаті Пенсильванія у США триває будівництво вагонів для України. Завод General Electric Transportatiоn всього виготовить для Укрзалізниці 30 локомотивів за контрактом, підписаним в лютому 2018 року. Відзначимо, що 23 лютого 2018 року УЗ і GE Тransportation підписали рамковий договір. Він стосується 15-річного партнерства з оновлення та модернізації рухомого складу українських залізниць. Передбачається поставка до 225 локомотивів GE серії Evolution до 2034 року та їхнє довгострокове технічне обслуговування. Вартість реалізації проекту оцінюється в $1 млрд. За попередньою заявою очільника УЗ, компанія закуповує тепловози GE за ціною не дорожче тієї,за яку американська корпорація постачала аналогічні локомотиви до інших країн.
09.08.2018,14:44
0
Євген Кравцов у FB
Реклама 👇 Замовити

Остаточне доукомплектування локомотива буде здійснюватися на Крюківському вагонобудівному заводі у Полтавській області. Після цього локомотив прийнятий в експлуатацію і почне перевозити вантажі.

Як доставлятимуть локомотив в Україну

Перший локомотив TE33AC заводу General Electric Transportation в Ері, штат Пенсільванія, відправився в Україну. Він поїде потягом в Норфолк, штат Вірджинія, потім судном через Атлантику, Середземне і Чорне море в Чорноморськ.

Як відомо, «Укрзалізниця» починає підготовку локомотивних бригад, які будуть управляти тепловозами General Electric серії ТЕ33АС, що наразі будуються в США для української компанії.

Вже на першому етапі співпраці з General Electric локалізація виробництва цих локомотивів на українських підприємствах становитиме 10 %. На фінальних етапах співпраці ця цифра зросте до 40%.

Нагадаємо, що у штаті Пенсильванія у США триває будівництвоGeneral Electric надала Україні перший локомотив 1У General Electric показали перші локомотиви для України вагонів для України. Завод General Electric Transportatiоn всього виготовить для «Укрзалізниці» 30 локомотивів за контрактом, підписаним в лютому 2018 року.

Відзначимо, що 23 лютого 2018 року УЗ і GE Тransportation підписали рамковий договір. Він стосується 15-річного партнерства з оновлення та модернізації рухомого складу українських залізниць. Передбачається поставка до 225 локомотивів GE серії Evolution до 2034 року та їхнє довгострокове технічне обслуговування. Вартість реалізації проекту оцінюється в $1 млрд. За попередньою заявою очільника УЗ, компанія закуповує тепловози GE за ціною не дорожче тієї,за яку американська корпорація постачала аналогічні локомотиви до інших країн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: