fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У General Electric показали перші локомотиви для України

U General Electric pokazaly perši lokomotyvy dlja Ukraїny
На заводі в штаті Пенсильванія (США) виготовлено перший локомотив серії GE Evolution відповідно до рамкової угоди між ПАТ «Укрзалізниця» та General Electric Transportation. Про це повідомляє прес-служба УЗ
Na zavodi v štati Pensyľvanija (SŠA) vygotovleno peršyj lokomotyv seriї GE Evolution vidpovidno do ramkovoї ugody miž PAT «Ukrzaliznycja» ta General Electric Transportation. Pro ce povidomljaje pres-služba UZ
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Делегація Укрзалізниці на чолі з в.о. голови УЗ Євгеном Кравцовим ознайомилася з технологічним процесом виробництва та високо оцінила характеристики новозбудованого локомотива GE Evolution серії ТЕ33АС. На часі дізнатися більше про перші локомотиви для України. Коли перший локомотив приїде в Україну. Зазначається, що це перший з тридцяти локомотивів, що будуть поставлені в Україну. Він матиме назву Тризуб. Прибуття першого локомотива GE Evolution в Україну очікується морем уже в серпні. Їх подальше доукомплектування відбуватиметься на Крюківському вагонобудівному заводі. Вже на першому етапі співпраці з General Electric локалізація виробництва цих локомотивів на українських підприємствах становитиме 10 %. На фінальних етапах співпраці ця цифра зросте до 40%. Євген Кравцов висловив упевненість, що партнерство з GE не тільки покращить локомотивний парк компанії, але й сприятиме модернізації транспортної інфраструктури України, утвердженню України як ключового транспортного вузла між Європою та Азією та забезпечить реалізацію експортного потенціалу нашої країни. Нагадаємо, що будівництво першого локомотива стартувало будівництво першого локомотиву. Завод General Electric Transportatiоn, розташований в місті Ері (штат Пенсільванія), виготовить для Укрзалізниці 30 локомотивів за контрактом, підписаним в лютому 2018 року. Нагадаємо, 23 лютого 2018 року УЗ і GE Тransportation підписали рамковий договір. Він стосується 15-річного партнерства з оновлення та модернізації рухомого складу українських залізниць. Передбачається поставка до 225 локомотивів GE серії Evolution до 2034 року та їхнє довгострокове технічне обслуговування. Вартість реалізації проекту оцінюється в $1 млрд. За попередньою заявою очільника УЗ, компанія закуповує тепловози GE за ціною не дорожче тієї,за яку американська корпорація постачала аналогічні локомотиви до інших країн.
11.07.2018,12:42
0
Економічна правда
Реклама 👇 Замовити

Делегація «Укрзалізниці» на чолі з в.о. голови УЗ Євгеном Кравцовим ознайомилася з технологічним процесом виробництва та високо оцінила характеристики новозбудованого локомотива GE Evolution серії ТЕ33АС. На часі дізнатися більше про перші локомотиви для України.

Коли перший локомотив приїде в Україну

Зазначається, що це перший з тридцяти локомотивів, що будуть поставлені в Україну. Він матиме назву «Тризуб». Прибуття першого локомотива GE Evolution в Україну очікується морем уже в серпні. Їх подальше доукомплектування відбуватиметься на Крюківському вагонобудівному заводі. Вже на першому етапі співпраці з General Electric локалізація виробництва цих локомотивів на українських підприємствах становитиме 10 %. На фінальних етапах співпраці ця цифра зросте до 40%.

Євген Кравцов висловив упевненість, що партнерство з GE не тільки покращить локомотивний парк компанії, але й сприятиме модернізації транспортної інфраструктури України, утвердженню України як ключового транспортного вузла між Європою та Азією та забезпечить реалізацію експортного потенціалу нашої країни.

Нагадаємо, що будівництво першого локомотива стартувалоУ General Electric показали перші локомотиви для України 1General Electric збирає у США перший локомотив для «Укрзалізниці» будівництво першого локомотиву. Завод General Electric Transportatiоn, розташований в місті Ері (штат Пенсільванія), виготовить для «Укрзалізниці» 30 локомотивів за контрактом, підписаним в лютому 2018 року.

Нагадаємо, 23 лютого 2018 року УЗ і GE Тransportation підписали рамковий договір. Він стосується 15-річного партнерства з оновлення та модернізації рухомого складу українських залізниць. Передбачається поставка до 225 локомотивів GE серії Evolution до 2034 року та їхнє довгострокове технічне обслуговування. Вартість реалізації проекту оцінюється в $1 млрд. За попередньою заявою очільника УЗ, компанія закуповує тепловози GE за ціною не дорожче тієї,за яку американська корпорація постачала аналогічні локомотиви до інших країн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: