fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

2 роки ProZorro — відомства звітують про досягнення системи закупівель

2 roky ProZorro — vidomstva zvitujuť pro dosjagnennja systemy zakupiveľ
До другої офіційної річниці ProZorro в соцмережах стартував флешмоб #нашіПрозоріДосягнення. Державні установи діляться своїми здобутками за 2 роки роботи в системі електронних закупівель
Do drugoї oficijnoї ričnyci ProZorro v socmerežah startuvav flešmob #našiProzoriDosjagnennja. Deržavni ustanovy diljaťsja svoїmy zdobutkamy za 2 roky roboty v systemi elektronnyh zakupiveľ
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Серед учасників флешмобу — Міністерство інфраструктури України, Київська міська державна адміністрація (КМДА), НАЕК Енергоатом, НАК Нафтогаз України, Укрпошта. Які успіхи мають державні відомства в ProZorro. Міністерство інфраструктури відзвітувало про заощаджені 9,5 млрд грн. З них близько 2,3 млрд грн – це економія на закупівлях Укрзалізниці. Ще 1,4 млрд грн вдалося заощадити на тендерах у сфері морського та річкового транспорту. Рекорної суми економії вдалося досягти на тендері з поглиблення морського дна в порту Південний. Укрпошта, яка теж долучилася до флешмобу, за 2 роки роботи в системі зекономила 513 млн грн. При цьому середня економія на кожному тендері з 11,5% у 2016 році зросла до 11,4%. Частка конкурентних процедур Укрпошти майже вдвічі перевищує середній показник по системі ProZorro. Основними причинами успіху у закупівлях, на переконання представників цієї державної компанії, є проактивна комунікація (запрошення постачальників до участі у торгах, відкриті зустрічі-обговорення до оголошення тендеру), якісна підготовка тендерної документації (мінімальний набір необхідних документів, максимально якісний опис предмета закупівлі), контроль виконання договорів. Інший учасник флешмобу – група Нафтогаз — повідомив про 22,2 тис проведених тендерів, 15,5 млрд грн економії та рекордну конкуренцію на тендері в 18 учасників. НАЕК Енергоатом виділив ТОП-3 найбільші перемоги у сфері закупівель. Серед них – організація конференції у Брюсселі з провідними європейськими виробниками обладнання для АЕС, минулорічна нагорода Замовник року, що зекономив найбільше грошей від ProZorro та рекордна економія на тендері в понад 300 тисяч євро. Нагадаємо, ProZorro cтала обовязковою для всіх державних замовників з 1 серпня 2016 року. За цей час було оголошено понад 2 млн тендерів, в результаті яких заощаджено 52+ млрд грн. Раніше ми інформували про появу перших обєктів малої приватизації на платформі ProZorro.Продажі
Реклама 👇 Замовити

Серед учасників флешмобу — Міністерство інфраструктури України, Київська міська державна адміністрація (КМДА), НАЕК «Енергоатом», НАК «Нафтогаз України», «Укрпошта».

Які успіхи мають державні відомства в ProZorro

Міністерство інфраструктури відзвітувало про заощаджені 9,5 млрд грн. З них близько 2,3 млрд грн – це економія на закупівлях «Укрзалізниці». Ще 1,4 млрд грн вдалося заощадити на тендерах у сфері морського та річкового транспорту. Рекорної суми економії вдалося досягти на тендері з поглиблення морського дна в порту «Південний».

«Укрпошта», яка теж долучилася до флешмобу, за 2 роки роботи в системі зекономила 513 млн грн. При цьому середня економія на кожному тендері з 11,5% у 2016 році зросла до 11,4%. Частка конкурентних процедур «Укрпошти» майже вдвічі перевищує середній показник по системі ProZorro. Основними причинами успіху у закупівлях, на переконання представників цієї державної компанії, є проактивна комунікація (запрошення постачальників до участі у торгах, відкриті зустрічі-обговорення до оголошення тендеру), якісна підготовка тендерної документації (мінімальний набір необхідних документів, максимально якісний опис предмета закупівлі), контроль виконання договорів.

Інший учасник флешмобу – група «Нафтогаз» — повідомив про 22,2 тис проведених тендерів, 15,5 млрд грн економії та рекордну конкуренцію на тендері в 18 учасників.

НАЕК «Енергоатом» виділив ТОП-3 найбільші перемоги у сфері закупівель. Серед них – організація конференції у Брюсселі з провідними європейськими виробниками обладнання для АЕС, минулорічна нагорода «Замовник року, що зекономив найбільше грошей» від ProZorro та рекордна економія на тендері в понад 300 тисяч євро.

Нагадаємо, ProZorro cтала обов’язковою для всіх державних замовників з 1 серпня 2016 року. За цей час було оголошено понад 2 млн тендерів, в результаті яких заощаджено 52+ млрд грн. Раніше ми інформували2 роки ProZorro — відомства звітують про досягнення системи закупівель 1У «ProZorro.Продажі» з’явилися перші об’єкти малої приватизації про появу перших об’єктів малої приватизації на платформі «ProZorro.Продажі»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: