fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

2 роки ProZorro — відомства звітують про досягнення системи закупівель

2 roky ProZorro — vidomstva zvitujuť pro dosjagnennja systemy zakupiveľ

До другої офіційної річниці ProZorro в соцмережах стартував флешмоб #нашіПрозоріДосягнення. Державні установи діляться своїми здобутками за 2 роки роботи в системі електронних закупівель
Do drugoї oficijnoї ričnyci ProZorro v socmerežah startuvav flešmob #našiProzoriDosjagnennja. Deržavni ustanovy diljaťsja svoїmy zdobutkamy za 2 roky roboty v systemi elektronnyh zakupiveľ
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Серед учасників флешмобу — Міністерство інфраструктури України, Київська міська державна адміністрація (КМДА), НАЕК Енергоатом, НАК Нафтогаз України, Укрпошта. Які успіхи мають державні відомства в ProZorro. Міністерство інфраструктури відзвітувало про заощаджені 9,5 млрд грн. З них близько 2,3 млрд грн – це економія на закупівлях Укрзалізниці. Ще 1,4 млрд грн вдалося заощадити на тендерах у сфері морського та річкового транспорту. Рекорної суми економії вдалося досягти на тендері з поглиблення морського дна в порту Південний. Укрпошта, яка теж долучилася до флешмобу, за 2 роки роботи в системі зекономила 513 млн грн. При цьому середня економія на кожному тендері з 11,5% у 2016 році зросла до 11,4%. Частка конкурентних процедур Укрпошти майже вдвічі перевищує середній показник по системі ProZorro. Основними причинами успіху у закупівлях, на переконання представників цієї державної компанії, є проактивна комунікація (запрошення постачальників до участі у торгах, відкриті зустрічі-обговорення до оголошення тендеру), якісна підготовка тендерної документації (мінімальний набір необхідних документів, максимально якісний опис предмета закупівлі), контроль виконання договорів. Інший учасник флешмобу – група Нафтогаз — повідомив про 22,2 тис проведених тендерів, 15,5 млрд грн економії та рекордну конкуренцію на тендері в 18 учасників. НАЕК Енергоатом виділив ТОП-3 найбільші перемоги у сфері закупівель. Серед них – організація конференції у Брюсселі з провідними європейськими виробниками обладнання для АЕС, минулорічна нагорода Замовник року, що зекономив найбільше грошей від ProZorro та рекордна економія на тендері в понад 300 тисяч євро. Нагадаємо, ProZorro cтала обовязковою для всіх державних замовників з 1 серпня 2016 року. За цей час було оголошено понад 2 млн тендерів, в результаті яких заощаджено 52+ млрд грн. Раніше ми інформували про появу перших обєктів малої приватизації на платформі ProZorro.Продажі
Реклама 👇 Замовити

Серед учасників флешмобу — Міністерство інфраструктури України, Київська міська державна адміністрація (КМДА), НАЕК «Енергоатом», НАК «Нафтогаз України», «Укрпошта».

Які успіхи мають державні відомства в ProZorro

Міністерство інфраструктури відзвітувало про заощаджені 9,5 млрд грн. З них близько 2,3 млрд грн – це економія на закупівлях «Укрзалізниці». Ще 1,4 млрд грн вдалося заощадити на тендерах у сфері морського та річкового транспорту. Рекорної суми економії вдалося досягти на тендері з поглиблення морського дна в порту «Південний».

«Укрпошта», яка теж долучилася до флешмобу, за 2 роки роботи в системі зекономила 513 млн грн. При цьому середня економія на кожному тендері з 11,5% у 2016 році зросла до 11,4%. Частка конкурентних процедур «Укрпошти» майже вдвічі перевищує середній показник по системі ProZorro. Основними причинами успіху у закупівлях, на переконання представників цієї державної компанії, є проактивна комунікація (запрошення постачальників до участі у торгах, відкриті зустрічі-обговорення до оголошення тендеру), якісна підготовка тендерної документації (мінімальний набір необхідних документів, максимально якісний опис предмета закупівлі), контроль виконання договорів.

Інший учасник флешмобу – група «Нафтогаз» — повідомив про 22,2 тис проведених тендерів, 15,5 млрд грн економії та рекордну конкуренцію на тендері в 18 учасників.

НАЕК «Енергоатом» виділив ТОП-3 найбільші перемоги у сфері закупівель. Серед них – організація конференції у Брюсселі з провідними європейськими виробниками обладнання для АЕС, минулорічна нагорода «Замовник року, що зекономив найбільше грошей» від ProZorro та рекордна економія на тендері в понад 300 тисяч євро.

Нагадаємо, ProZorro cтала обов’язковою для всіх державних замовників з 1 серпня 2016 року. За цей час було оголошено понад 2 млн тендерів, в результаті яких заощаджено 52+ млрд грн. Раніше ми інформували про появу перших об’єктів малої приватизації на платформі «ProZorro.Продажі»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: