fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кількість користувачів смартфонів в Україні досягла 85% — дані GfK та OLX

Kiľkisť korystuvačiv smartfoniv v Ukraїni dosjagla 85% — dani GfK ta OLX
За результатами дослідження GfK, за перше півріччя 2018 року кількість користувачів смартфонів у нашій країні досягла 85%, при цьому 50% українців шукали інформацію про бажаний продукт з мобільного телефону
Za rezuľtatamy doslidžennja GfK, za perše pivriččja 2018 roku kiľkisť korystuvačiv smartfoniv u našij kraїni dosjagla 85%, pry ćomu 50% ukraїnciv šukaly informaciju pro bažanyj produkt z mobiľnogo telefonu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сьогодні інтернет-продажі виводять сферу торгівлі на абсолютно новий рівень. В онлайн-просторі бізнес масштабується, географія аудиторії магазинів розширюється, а разом зі стрімким розвитком е-commerce збільшується і швидкість укладання угод. Наприклад, за прогнозами дослідницької компанії eMarketer, до 2021 року частка мобільної торгівлі на світовому ринку електронної комерції складе 72,9% від усіх продажів.  Статистика найбільших маркетплейсів, де сьогодні зосереджена велика кількість бізнесів, відображає дану ситуацію найкраще. Так, український e-commerce майданчик OLX у 2018 році мінімум раз на місяць відвідує 50% української інтернет-аудиторії. 60% використовують для цього мобільні пристрої. Такі дані навели у прес-службі OLX. Про ситуацію на ринку в Україні. Цей тренд підтверджують і результати дослідження GfK. Ще в 2017 році в Україні було тільки 82% користувачів смартфонів. Зараз їх кількість досягла 85%. При цьому за статистикою кожен споживач у середньому має 3-4 ґаджети. Вивчення процесу вибору і покупки товарів українцями показало, що 50% людей шукали інформацію про товар зі смартфонів, і внаслідок, 43% зробили замовлення за допомогою мобільного телефону. Понад 50% покупок здійснюється українцями через спеціально встановлені додатки. За даними GfK, найпопулярнішими серед них вже котрий рік залишаються OLX та AliExpress. Аналітика додатку OLX свідчить про те, що за I півріччя 2018-го кількість його користувачів зросла на 14% і склала 5,6 млн осіб. Про популярність мобільних платформ. Серед користувачів OLX 4,4 млн використовують Android. За 6 місяців ця цифра збільшилася на 18%. Інші 1,2 млн використовують пристрої на базі iOS. Темпи зростання завантажень серед власників iPhone у свою чергу склали 3%. Однак, загалом, спостерігається стабільна динаміка, супутня зростанню всього ринку, зазначили в компанії. Нагадаємо, раніше ми інформували про основні тренди ни ринку електронної комерції за даними платформи OLX.
Реклама 👇 Замовити

Сьогодні інтернет-продажі виводять сферу торгівлі на абсолютно новий рівень. В онлайн-просторі бізнес масштабується, географія аудиторії магазинів розширюється, а разом зі стрімким розвитком е-commerce збільшується і швидкість укладання угод. Наприклад, за прогнозами дослідницької компанії eMarketer, до 2021 року частка мобільної торгівлі на світовому ринку електронної комерції складе 72,9% від усіх продажів.  Статистика найбільших маркетплейсів, де сьогодні зосереджена велика кількість бізнесів, відображає дану ситуацію найкраще. Так, український e-commerce майданчик OLX у 2018 році мінімум раз на місяць відвідує 50% української інтернет-аудиторії. 60% використовують для цього мобільні пристрої. Такі дані навели у прес-службі OLX.

Про ситуацію на ринку в Україні

Цей тренд підтверджують і результати дослідження GfK. Ще в 2017 році в Україні було тільки 82% користувачів смартфонів. Зараз їх кількість досягла 85%. При цьому за статистикою кожен споживач у середньому має 3-4 ґаджети. Вивчення процесу вибору і покупки товарів українцями показало, що 50% людей шукали інформацію про товар зі смартфонів, і внаслідок, 43% зробили замовлення за допомогою мобільного телефону.

Понад 50% покупок здійснюється українцями через спеціально встановлені додатки. За даними GfK, найпопулярнішими серед них вже котрий рік залишаються OLX та AliExpress. Аналітика додатку OLX свідчить про те, що за I півріччя 2018-го кількість його користувачів зросла на 14% і склала 5,6 млн осіб.

Про популярність мобільних платформ

Серед користувачів OLX 4,4 млн використовують Android. За 6 місяців ця цифра збільшилася на 18%. Інші 1,2 млн використовують пристрої на базі iOS. Темпи зростання завантажень серед власників iPhone у свою чергу склали 3%. Однак, загалом, спостерігається стабільна динаміка, супутня зростанню всього ринку, зазначили в компанії.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиКількість користувачів смартфонів в Україні досягла 85% — дані GfK та OLX 1Що варто знати про український e-commerce у 2018-му — дані OLX та GfK про основні тренди ни ринку електронної комерції за даними платформи OLX.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: