fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google буде показувати рекламу в Unity-іграх

Google bude pokazuvaty reklamu v Unity-igrah
Незабаром у рекламодавців з'являться нові можливості для розміщення оголошень. Компанія Google оголосила про партнерство із Unity Technologies про показ реклами в комп'ютерних іграх, створених на основі двигунця Unity
Nezabarom u reklamodavciv z'javljaťsja novi možlyvosti dlja rozmiščennja ogološeń. Kompanija Google ogolosyla pro partnerstvo iz Unity Technologies pro pokaz reklamy v komp'juternyh igrah, stvorenyh na osnovi dvyguncja Unity
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Unity Technologies стала партнерами AdMob — підрозділу компанії Google, який опікується мобільною рекламою. Завдяки досягненій домовленості рекламодавці, котрі користуються розміщенням оголошень через сервіси Google, отримають доступ до публікації реклами в іграх, створених на Unity. Про нову угоду повідомило видання VentureBeat. Що варто знати про можливості Unity для рекламодавців. Рекламна платформа Unity запевняє, що забезпечує 9,4 млрд відображень рекламних оголошень щомісячно. Партнерство компанії із Google дасть їй можливість залучати великих гравців рекламного ринку та забезпечить розробникам ігор додаткові надходження. Про це повідомила прес-служба компанії, що розробляє ігровий двигунець. Щоби публікувати оголошення в іграх, рекламодавцям запропонують використовувати Універсальні кампанії для застосунків. Такі дані навели в Google. Як розраховує компанія, цей інструмент рекламного просування має принести до кінця 2018 року 11 млрд встановлень для застосунків, що розміщуватимуть власну рекламу. Партнерські сторони також повідомили, що зараз на цьому двигунці створюється близько половини нових мобільних ігор. Компанії розраховують, що таке партнерство забезпечить максимальний ефект проникнення на ринку мобільного ґеймінґу. Раніше стало відомо, що Facebook запустив новий формат рекламних оголошень. Вони теж орієнтовані на розробників мобільних ігор. За їхньою допомогою можна буде випробувати гри безпосередньо в рекламі у стрічці контенту на мобільних пристроях.
Реклама 👇 Замовити

Unity Technologies стала партнерами AdMob — підрозділу компанії Google, який опікується мобільною рекламою. Завдяки досягненій домовленості рекламодавці, котрі користуються розміщенням оголошень через сервіси Google, отримають доступ до публікації реклами в іграх, створених на Unity. Про нову угоду повідомило видання VentureBeat.

Що варто знати про можливості Unity для рекламодавців

Рекламна платформа Unity запевняє, що забезпечує 9,4 млрд відображень рекламних оголошень щомісячно. Партнерство компанії із Google дасть їй можливість залучати великих гравців рекламного ринку та забезпечить розробникам ігор додаткові надходження. Про це повідомила прес-служба компанії, що розробляє ігровий двигунець.

Щоби публікувати оголошення в іграх, рекламодавцям запропонують використовувати «Універсальні кампанії для застосунків». Такі дані навели в Google. Як розраховує компанія, цей інструмент рекламного просування має принести до кінця 2018 року 11 млрд встановлень для застосунків, що розміщуватимуть власну рекламу.

Партнерські сторони також повідомили, що зараз на цьому двигунці створюється близько половини нових мобільних ігор. Компанії розраховують, що таке партнерство забезпечить максимальний ефект проникнення на ринку мобільного ґеймінґу.

Раніше стало відомо, що Facebook запустивGoogle буде показувати рекламу в Unity-іграх 1Facebook представила рекламу, в яку можна грати новий формат рекламних оголошень. Вони теж орієнтовані на розробників мобільних ігор. За їхньою допомогою можна буде випробувати гри безпосередньо в рекламі у стрічці контенту на мобільних пристроях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: