fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook представила рекламу, в яку можна грати

Facebook predstavyla reklamu, v jaku možna graty
Про новий формат реклами проінформувала соцмережа Facebook у своєму блозі для корпоративного сектору. Запропонований тип рекламних оголошень дасть змогу грати в демо-версію гри чи використати частину додатку до того, як заплатити за нього
Pro novyj format reklamy proinformuvala socmereža Facebook u svojemu blozi dlja korporatyvnogo sektoru. Zaproponovanyj typ reklamnyh ogološeń dasť zmogu graty v demo-versiju gry čy vykorystaty častynu dodatku do togo, jak zaplatyty za ńogo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий формат оголошень від Facebook дасть змогу користувачам спробувати нову грубезпосередньо в рамках рекламного оголошення. Цей тип реклами орієнтовано на мобільних користувачів. Що пропонуватиме Facebook. Починаючи з 2 серпня 2018 року, соціальна мережа Марка Цукерберґа пропонує новий формат реклами. Для його використання рекламодавцям слід буде вказати при рекламі в стрічці новин соцмережі параметр Встановлення додатку. Першими випробовувачами нового формату оголошень стали розробники ігрових додатків Rovio та Bagelcode. За свідченнями тестувальників, які наводить компанія у своєму блозі, вони змогли скоротити обсяг рекламних витрат в розрахунку на 1 користувача на 40%. При цьому прибутковість від реклами зросла в 3,2 рази. У подальшому соціальна мережа планує дати дозвіл рекламодавцям на зазначення мінімальної суми для купівлі застосунку. Це має зменшити витрати на залучення користувачів, котрі з меншою ймовірністю купуватимуть щось в рамках гри. До кола компаній, які вже стали тестувальниками та створюють подібні оголошення, долучилися Bidalgo, CrossInstall, ConsumerAcquisition, CyberAgent, Kaizen, Kenshoo, MakeMeReach, Nanigans, Septeni Original, Smartly.io, Soft-World, TreSensa та Wisebirds. Раніше ми інформували, що ця соцмережа дозволила рекламу криптовалюти після тривалої заборони на її використання.
Реклама 👇 Замовити

Новий формат оголошень від Facebook дасть змогу користувачам спробувати нову грубезпосередньо в рамках рекламного оголошення. Цей тип реклами орієнтовано на мобільних користувачів.

Що пропонуватиме Facebook

Починаючи з 2 серпня 2018 року, соціальна мережа Марка Цукерберґа пропонує новий формат реклами. Для його використання рекламодавцям слід буде вказати при рекламі в стрічці новин соцмережі параметр «Встановлення додатку». Першими випробовувачами нового формату оголошень стали розробники ігрових додатків Rovio та Bagelcode. За свідченнями тестувальників, які наводить компанія у своєму блозі, вони змогли скоротити обсяг рекламних витрат в розрахунку на 1 користувача на 40%. При цьому прибутковість від реклами зросла в 3,2 рази.

У подальшому соціальна мережа планує дати дозвіл рекламодавцям на зазначення мінімальної суми для купівлі застосунку. Це має зменшити витрати на залучення користувачів, котрі з меншою ймовірністю купуватимуть щось в рамках гри.

До кола компаній, які вже стали тестувальниками та створюють подібні оголошення, долучилися Bidalgo, CrossInstall, ConsumerAcquisition, CyberAgent, Kaizen, Kenshoo, MakeMeReach, Nanigans, Septeni Original, Smartly.io, Soft-World, TreSensa та Wisebirds.

Раніше ми інформувалиFacebook представила рекламу, в яку можна грати 1Facebook дозволив рекламу криптовалюти після піврічної заборони, що ця соцмережа дозволила рекламу криптовалюти після тривалої заборони на її використання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: