fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Запустилося нове україномовне онлайн-видання про криптовалюти

Zapustylosja nove ukraїnomovne onlajn-vydannja pro kryptovaljuty
В Україні з'явилося нове онлайн-видання про криптовалюти та пов'язані з ними технології. Відмінність від вже діючих проектів полягає у тому, що весь контент тут виходить українською
V Ukraїni z'javylosja nove onlajn-vydannja pro kryptovaljuty ta pov'jazani z nymy tehnologiї. Vidminnisť vid vže dijučyh proektiv poljagaje u tomu, ščo veś kontent tut vyhodyť ukraїnśkoju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Повідомлення про новий сайт зявилося у Telegram-каналі Канал Гавриляка. Сайт має назву Cryptota (Криптота). За словами засновника видання, вони роблять цей проект на основі власного досвіду та потреби ділитися інформацією. Що варто знати про нове видання. Цитуємо той же Telegram-канал: Вже більше року в сфері моїх інтересів є технологія блокчейн та все, що з нею повязане: криптовалюти, майнінг, трейдинг, ICO та ін. Спершу я сам розбирався у сфері, проходив різні навчання від IBM (Hyperledger), відвідував нішеві конференції та просто спостерігав, що відбувається навколо. В процесі багато чому навчився, познайомився з крутезними людьми, почув безліч історій з життя, про які ніде і ніхто не пише, вирішив, що варто заповнити цю нішу і зробити всю сферу більш людяною та відкритою. Оскільки всі існуючі видання були орієнтовані на широку аудиторію СНД і генерували виключно російськомовний контент, то наша команда вирішила дати життя українськомовному нішевому виданню. Відмінністю своєю автори проекту також називають той факт, що пишуть про успіхи та невдачі українців, які працюють у сфері blockchain-проектів. Окрім основного сайту, видання також має власний канал у Telegram (месенджері, популярному серед ентузіастів крипторинку в Україні). До слова, українською про криптовалюти редакція Na chasi почала писати ще навесні 2017 року. Влітку 2017-го ми також презентували у цьому розділі покажчик курсу криптовалют українською мовою.
Реклама 👇 Замовити

Повідомлення про новий сайт з’явилося у Telegram-каналі «Канал Гавриляка». Сайт має назву Cryptota («Криптота»). За словами засновника видання, вони роблять цей проект на основі власного досвіду та потреби ділитися інформацією.

Що варто знати про нове видання

Цитуємо той же Telegram-канал: «Вже більше року в сфері моїх інтересів є технологія блокчейн та все, що з нею пов’язане: криптовалюти, майнінг, трейдинг, ICO та ін. Спершу я сам розбирався у сфері, проходив різні навчання від IBM (Hyperledger), відвідував нішеві конференції та просто спостерігав, що відбувається навколо. В процесі багато чому навчився, познайомився з крутезними людьми, почув безліч історій з життя, про які ніде і ніхто не пише, вирішив, що варто заповнити цю нішу і зробити всю сферу більш людяною та відкритою. Оскільки всі існуючі видання були орієнтовані на широку аудиторію СНД і генерували виключно російськомовний контент, то наша команда вирішила дати життя українськомовному нішевому виданню».

Відмінністю своєю автори проекту також називають той факт, що пишуть про успіхи та невдачі українців, які працюють у сфері blockchain-проектів. Окрім основного сайту, видання також має власний канал у Telegram (месенджері, популярному серед ентузіастів крипторинку в Україні).

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Запустилося нове україномовне онлайн-видання про криптовалюти

До слова, українською про криптовалюти редакція Na chasi почала писати ще навесні 2017 року. Влітку 2017-го ми також презентували у цьому розділі покажчик курсу криптовалют українською мовою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

4 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Ні. Це не єдиній україномовний ресурс про крипту. Є сайт schb.it який надає ініормацію про біткохн у повному обсяці укрвїнською. Але нейголовніше schb.it ідеологічно орієнтований в правильному, криптовалютнлму векторі! Читайте

2

але щось там із регулярністю виходу глухо порівняно з криптотою.
cryptota.com.ua системно почала працювати, в цьому їх плюс, принаймі мені як читачу

3

Ще дуже важливою є користь інформації для людей. schb.it це не новини криптосвіту, це практично корисна інформація в першу чергу для людей.
Грош-ціна невинним ресурсам які тільки і пишуть про новини відношення регуляторів до крипти. Ніякої користі від таких ресурсів немає, сама шкода. Сподіваюсь ваш україномовний крипто ресурс не буде створювати державнорегуляторний шум навколо крипти і має корисну людям інформацію, використовуючи яку вони швидше зрозуміють що Крипта і біткоїн є альтернативою державним грошовим сурогатам а не засобом їх примноження.

4

Новини бувають різні, не варто вдаватись у крайнощі.
Мені особисто cryptota.com.ua підходить як джерело цінної інформації та видання про блокчейн в Україні.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: