Запустилося нове україномовне онлайн-видання про криптовалюти

Čytaty latynkoju
Запустилося нове україномовне онлайн-видання про криптовалюти

Повідомлення про новий сайт з’явилося у Telegram-каналі «Канал Гавриляка». Сайт має назву Cryptota («Криптота»). За словами засновника видання, вони роблять цей проект на основі власного досвіду та потреби ділитися інформацією.

Що варто знати про нове видання

Цитуємо той же Telegram-канал: «Вже більше року в сфері моїх інтересів є технологія блокчейн та все, що з нею пов’язане: криптовалюти, майнінг, трейдинг, ICO та ін. Спершу я сам розбирався у сфері, проходив різні навчання від IBM (Hyperledger), відвідував нішеві конференції та просто спостерігав, що відбувається навколо. В процесі багато чому навчився, познайомився з крутезними людьми, почув безліч історій з життя, про які ніде і ніхто не пише, вирішив, що варто заповнити цю нішу і зробити всю сферу більш людяною та відкритою. Оскільки всі існуючі видання були орієнтовані на широку аудиторію СНД і генерували виключно російськомовний контент, то наша команда вирішила дати життя українськомовному нішевому виданню».

Відмінністю своєю автори проекту також називають той факт, що пишуть про успіхи та невдачі українців, які працюють у сфері blockchain-проектів. Окрім основного сайту, видання також має власний канал у Telegram (месенджері, популярному серед ентузіастів крипторинку в Україні).

Запустилося нове україномовне онлайн-видання про криптовалюти

До слова, українською про криптовалюти редакція Na chasi почала писати ще навесні 2017 року. Влітку 2017-го ми також презентували у цьому розділі покажчик курсу криптовалют українською мовою.