fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запустили першу повністю автоматизовану держпослугу

V Ukraїni zapustyly peršu povnistju avtomatyzovanu deržposlugu
В Україні запрацювала перша повністю автоматизована е-послуга — повідомлення про початок будівельних робіт. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт подає замовник особисто через електронну систему здійснення декларативних та дозвільних процедур у будівництві
V Ukraїni zapracjuvala perša povnistju avtomatyzovana e-posluga — povidomlennja pro počatok budiveľnyh robit. Povidomlennja pro počatok vykonannja budiveľnyh robit podaje zamovnyk osobysto čerez elektronnu systemu zdijsnennja deklaratyvnyh ta dozviľnyh procedur u budivnyctvi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Повідомлення про початок будівельних робіт треба подавати не пізніше, ніж за один календарний день до початку будівельних робіт. На часі дізнатися, як тепер відбуватиметься подача заявки та чому це спрощує процес. Як оновили цю електронну послугу . Якщо раніше кожне електронне повідомлення службовці розглядали та реєстрували самостійно, то тепер воно потрапляє до Реєстру дозвільних документі ДАБІ автоматично. Також в оновленій електронній послузі налагоджена автоматизована взаємодія з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно. Простіше тепер і заявнику: він вносить у повідомлення лише кадастровий номер, а решта інформації підтягується автоматично. Варто відзначити, що завдяки автоматизації мінімізована можливість припущення помилок та ліквідована можливість махінацій та шахрайства. Нагадаємо, що минулого року будівництво в Україні зросло на 13%. Найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи у сфері будівництва інженерних споруд – на 16,9%. Ціни на будівництво нежитлових будівель теж змінилися. Зросли ціни також у сфері будівництва нежитлових будівель – на 14,6%. Найменше збільшилася вартість будівельно-монтажних робіт у сфері зведення комплексних промислових споруд – на 10,9%. При цьому вартість БМР в грудні 2017 року порівняно з листопадом зросла на 1,3% (у листопаді вартість відносно жовтня зросла на 1,6%). Найбільше зростання цін на БМР у грудні зафіксовано у сфері будівництва транспортних споруд – на 2,7%. У Держстаті зазначили, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції.
Реклама 👇 Замовити

Повідомлення про початок будівельних робіт треба подавати не пізніше, ніж за один календарний день до початку будівельних робіт. На часі дізнатися, як тепер відбуватиметься подача заявки та чому це спрощує процес.

Як оновили цю електронну послугу 

Якщо раніше кожне електронне повідомлення службовці розглядали та реєстрували самостійно, то тепер воно потрапляє до Реєстру дозвільних документі ДАБІ автоматично. Також в оновленій електронній послузі налагоджена автоматизована взаємодія з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно. Простіше тепер і заявнику: він вносить у повідомлення лише кадастровий номер, а решта інформації підтягується автоматично. Варто відзначити, що завдяки автоматизації мінімізована можливість припущення помилок та ліквідована можливість махінацій та шахрайства.

В Україні запустили першу повністю автоматизовану держпослугу 1

Нагадаємо, що минулого року будівництво в Україні зрослоВ Україні запустили першу повністю автоматизовану держпослугу 2Будівництво в Україні у 2017-му зросло на 13% на 13%. Найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи у сфері будівництва інженерних споруд – на 16,9%. Ціни на будівництво нежитлових будівель теж змінилися.

Зросли ціни також у сфері будівництва нежитлових будівель – на 14,6%. Найменше збільшилася вартість будівельно-монтажних робіт у сфері зведення комплексних промислових споруд – на 10,9%. При цьому вартість БМР в грудні 2017 року порівняно з листопадом зросла на 1,3% (у листопаді вартість відносно жовтня зросла на 1,6%). Найбільше зростання цін на БМР у грудні зафіксовано у сфері будівництва транспортних споруд – на 2,7%. У Держстаті зазначили, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: