fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Будівництво в Україні у 2017-му зросло на 13%

Budivnyctvo v Ukraїni u 2017-mu zroslo na 13%
Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в 2017 році порівняно з 2016 роком зросли на 13,4%. Про це повідомляє Державна служба статистики
Ciny na budiveľno-montažni roboty (BMR) v Ukraїni v 2017 roci porivnjano z 2016 rokom zrosly na 13,4%. Pro ce povidomljaje Deržavna služba statystyky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи у сфері будівництва інженерних споруд – на 16,9%. Ціни на будівництво нежитлових будівель теж змінилися. Як змінилися ціни. Зросли ціни також у сфері будівництва нежитлових будівель – на 14,6%. Найменше збільшилася вартість будівельно-монтажних робіт у сфері зведення комплексних промислових споруд – на 10,9%. При цьому вартість БМР в грудні 2017 року порівняно з листопадом зросла на 1,3% (у листопаді вартість відносно жовтня зросла на 1,6%). Найбільше зростання цін на БМР у грудні зафіксовано у сфері будівництва транспортних споруд – на 2,7%. У Держстаті зазначили, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції. Нагадаємо, що на житло для молоді у 2018 році передбачено 30 млн грн. Фінансування здійснюватиметься за програмою Збільшення статутного капіталу Фонду з подальшим використанням на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом.
Реклама 👇 Замовити

Найбільше зросли ціни на будівельно-монтажні роботи у сфері будівництва інженерних споруд – на 16,9%. Ціни на будівництво нежитлових будівель теж змінилися.

Як змінилися ціни

Зросли ціни також у сфері будівництва нежитлових будівель – на 14,6%. Найменше збільшилася вартість будівельно-монтажних робіт у сфері зведення комплексних промислових споруд – на 10,9%. При цьому вартість БМР в грудні 2017 року порівняно з листопадом зросла на 1,3% (у листопаді вартість відносно жовтня зросла на 1,6%). Найбільше зростання цін на БМР у грудні зафіксовано у сфері будівництва транспортних споруд – на 2,7%. У Держстаті зазначили, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, що на житло для молоді у 2018 році передбаченоБудівництво в Україні у 2017-му зросло на 13% 1На житло для молоді у 2018-му виділено 30 млн грн 30 млн грн. Фінансування здійснюватиметься за програмою «Збільшення статутного капіталу Фонду з подальшим використанням на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: