fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український «єдиноріг» — стартап зі сканування тіла отримав $1 млн

Ukraїnśkyj «jedynorig» — startap zi skanuvannja tila otrymav $1 mln
Український стартап 3DLOOK пропонує технології повного сканування тіла для подальшого використання цих даних під час вибору верхнього одягу чи речей та аксесуарів у магазинах. Розробка здобула раунд інвестицій від закордонних інвесторів
Ukraїnśkyj startap 3DLOOK proponuje tehnologiї povnogo skanuvannja tila dlja podaľšogo vykorystannja cyh danyh pid čas vyboru verhńogo odjagu čy rečej ta aksesuariv u magazynah. Rozrobka zdobula raund investycij vid zakordonnyh investoriv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  3DLOOK використовує смартфони для мобільного сканування. Проект закрив раунд інвестування у розмірі $1 млн від фондів uVentures, 500 Startups та декількох бізнес-янголів. Мета компанії полягає в наданні допомоги індустрії пошиття одягу у вирішенні проблем навколо вибору належного розміру та повернення речей, що не пасують покупцям за параметрами розміру. Як працює український стартап. Власна технологія постачальника рішень дозволяє виміряти людське тіло лише на основі фотографій, зроблених на будь-якому мобільному пристрої, використовуючи поєднання сучасних алгоритмів компютерного зору, складної тривимірної геометрії та нейронних мереж. Ця технологія вже була використана проектом Koviem, який повідомив про 20% збільшення доходів від використання рішення 3DLOOK. Близько 30% покупців роздрібної торгівлі використовували програмне забезпечення з моменту його запуску. Нові інвестиції в 3DLOOK, за словами представників компанії, прискорять випуск додатку SAIA 3D. Він знімає до 29 вимірювань тіла і генерує точні моделі 3D-форрмату. Зарааз 3DLOOK випробовує віртуальне спрощене рішення для споживачів спільно з 2 світовими ритейлерами. Наскільки прибутковою є ця сфера. Основним напрямком застосування технології українського стартапу експерти вважають ритейл, де слід вирішити проблему частого повернення речей як в офлайн-, так і в онлайн-магазини. Витрати на повернення — це бомба з годинниковим механізмом для електронної комерції, і ці витрати зростають з кожним роком, оскільки все більша кількість онлайн-магазинів має все більшу частку в загальному обсязі роздрібної торгівлі, — заявив Еніс Хуллі, венчурний партнер у 500 Startups. — У деяких товарних категоріях ставки повернення досягають від 60% до 70%. Аби річ пасувала за розміром одразу без потреби обміну — одне з ключових завдань у світі електронної комерції. Тому розробки 3DLOOK дуже своєчасні. Нагадаємо, раніше ми розповідали про рекордний обсяг інвестицій в українські IT-компанії.
Реклама 👇 Замовити

3DLOOK використовує смартфони для мобільного сканування. Проект закрив раунд інвестування у розмірі $1 млн від фондів uVentures, 500 Startups та декількох бізнес-янголів. Мета компанії полягає в наданні допомоги індустрії пошиття одягу у вирішенні проблем навколо вибору належного розміру та повернення речей, що не пасують покупцям за параметрами розміру.

Як працює український стартап

Власна технологія постачальника рішень дозволяє виміряти людське тіло лише на основі фотографій, зроблених на будь-якому мобільному пристрої, використовуючи поєднання сучасних алгоритмів комп’ютерного зору, складної тривимірної геометрії та нейронних мереж. Ця технологія вже була використана проектом Koviem, який повідомив про 20% збільшення доходів від використання рішення 3DLOOK.

Близько 30% покупців роздрібної торгівлі використовували програмне забезпечення з моменту його запуску.

Нові інвестиції в 3DLOOK, за словами представників компанії, прискорять випуск додатку SAIA 3D. Він знімає до 29 вимірювань тіла і генерує точні моделі 3D-форрмату. Зарааз 3DLOOK випробовує віртуальне спрощене рішення для споживачів спільно з 2 світовими ритейлерами.

3DLOOK

Наскільки прибутковою є ця сфера

Основним напрямком застосування технології українського стартапу експерти вважають ритейл, де слід вирішити проблему частого повернення речей як в офлайн-, так і в онлайн-магазини.

«Витрати на повернення — це бомба з годинниковим механізмом для електронної комерції, і ці витрати зростають з кожним роком, оскільки все більша кількість онлайн-магазинів має все більшу частку в загальному обсязі роздрібної торгівлі», — заявив Еніс Хуллі, венчурний партнер у 500 Startups. — «У деяких товарних категоріях ставки повернення досягають від 60% до 70%. Аби річ пасувала за розміром одразу без потреби обміну — одне з ключових завдань у світі електронної комерції. Тому розробки 3DLOOK дуже своєчасні».

Нагадаємо, раніше ми розповідалиУкраїнський «єдиноріг» — стартап зі сканування тіла отримав $1 млн 1Інвестиції в українські ІТ-компанії минулоріч встановили рекорд про рекордний обсяг інвестицій в українські IT-компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: