Український «єдиноріг» — стартап зі сканування тіла отримав $1 млн

Čytaty latynkoju
Український «єдиноріг» — стартап зі сканування тіла отримав $1 млн

3DLOOK використовує смартфони для мобільного сканування. Проект закрив раунд інвестування у розмірі $1 млн від фондів uVentures, 500 Startups та декількох бізнес-янголів. Мета компанії полягає в наданні допомоги індустрії пошиття одягу у вирішенні проблем навколо вибору належного розміру та повернення речей, що не пасують покупцям за параметрами розміру.

Як працює український стартап

Власна технологія постачальника рішень дозволяє виміряти людське тіло лише на основі фотографій, зроблених на будь-якому мобільному пристрої, використовуючи поєднання сучасних алгоритмів комп’ютерного зору, складної тривимірної геометрії та нейронних мереж. Ця технологія вже була використана проектом Koviem, який повідомив про 20% збільшення доходів від використання рішення 3DLOOK.

Близько 30% покупців роздрібної торгівлі використовували програмне забезпечення з моменту його запуску.

Нові інвестиції в 3DLOOK, за словами представників компанії, прискорять випуск додатку SAIA 3D. Він знімає до 29 вимірювань тіла і генерує точні моделі 3D-форрмату. Зарааз 3DLOOK випробовує віртуальне спрощене рішення для споживачів спільно з 2 світовими ритейлерами.

3DLOOK

Наскільки прибутковою є ця сфера

Основним напрямком застосування технології українського стартапу експерти вважають ритейл, де слід вирішити проблему частого повернення речей як в офлайн-, так і в онлайн-магазини.

«Витрати на повернення — це бомба з годинниковим механізмом для електронної комерції, і ці витрати зростають з кожним роком, оскільки все більша кількість онлайн-магазинів має все більшу частку в загальному обсязі роздрібної торгівлі», — заявив Еніс Хуллі, венчурний партнер у 500 Startups. — «У деяких товарних категоріях ставки повернення досягають від 60% до 70%. Аби річ пасувала за розміром одразу без потреби обміну — одне з ключових завдань у світі електронної комерції. Тому розробки 3DLOOK дуже своєчасні».

Нагадаємо, раніше ми розповідалиІнвестиції в українські ІТ-компанії минулоріч встановили рекорд про рекордний обсяг інвестицій в українські IT-компанії.