fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Шведи вкладуть $1,7 млн в мережу українських IT-шкіл

Švedy vkladuť $1,7 mln v merežu ukraїnśkyh IT-škil
За підтримки уряду Швеції у східних регіонах України започаткують низку шкіл, де вивчатимуть програмування та інші IT-напрямки. Обсяг інвестицій складе трохи менше $2 млн, інформує KyivPost
Za pidtrymky urjadu Šveciї u shidnyh regionah Ukraїny započatkujuť nyzku škil, de vyvčatymuť programuvannja ta inši IT-naprjamky. Obsjag investycij sklade trohy menše $2 mln, informuje KyivPost
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За інформацією Посольства Швеції в Києві, Швеція співпрацює з неприбутковою Beetroot Academy, яка поширює інформаційно-технологічні школи по всій Україні. Низка нових шкіл буде відкрита завдяки черговому раунду інвестицій. Як саме профінансують відкриття шкіл. Угода передбачає трирічну програму, спрямовану на заохочення Beetroot Academy, щоб подвоїти свою нинішню кількість ІТ-шкіл загалом у 20 локаціях по всій Україні. З цією метою шведський уряд готовий надати академії 15 млн шведських крон (або понад $1,7 млн). Підтримка Швеції дозволить відкрити ІТ-школи у тих місцях, де інакше це невигідно зробити, заявила Марія Ліпяцька, представниця посольства, у розмові із редакцією видання KyivPost. Нова мережа включатиме міста населенням понад 200 тис осіб на Сході України. Таким чином, ми підтримуємо концепцію всеохоплюючого економічного розвитку в Україні, коли всі матимуть рівні можливості заробляти пристойні гроші завдяки гарній освіті незалежно від розміру міста, в якому вони мешкають, та їхнього соціального статусу, — прокоментувала ініціативу представниця посольства. Мережу шкіл заснували у 2014 році двоє шведів — Ґустав Генман та Андреас Флодстрьом як неприбуткову ініціативу компанії Beetroot. Нагадаємо, раніше ми інформували про запуск освітнього кампусу в Берліні українською освітньою платформою Projector.
Реклама 👇 Замовити

За інформацією Посольства Швеції в Києві, Швеція співпрацює з неприбутковою Beetroot Academy, яка поширює інформаційно-технологічні школи по всій Україні. Низка нових шкіл буде відкрита завдяки черговому раунду інвестицій.

Як саме профінансують відкриття шкіл

Угода передбачає трирічну програму, спрямовану на заохочення Beetroot Academy, щоб подвоїти свою нинішню кількість ІТ-шкіл загалом у 20 локаціях по всій Україні. З цією метою шведський уряд готовий надати академії 15 млн шведських крон (або понад $1,7 млн).

Підтримка Швеції дозволить відкрити ІТ-школи у тих місцях, де інакше це невигідно зробити, заявила Марія Ліп’яцька, представниця посольства, у розмові із редакцією видання KyivPost. Нова мережа включатиме міста населенням понад 200 тис осіб на Сході України.

«Таким чином, ми підтримуємо концепцію всеохоплюючого економічного розвитку в Україні, коли всі матимуть рівні можливості заробляти пристойні гроші завдяки гарній освіті незалежно від розміру міста, в якому вони мешкають, та їхнього соціального статусу», — прокоментувала ініціативу представниця посольства. Мережу шкіл заснували у 2014 році двоє шведів — Ґустав Генман та Андреас Флодстрьом як неприбуткову ініціативу компанії Beetroot.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиШведи вкладуть $1,7 млн в мережу українських IT-шкіл 1Projector запускає освітній кампус у Берліні про запуск освітнього кампусу в Берліні українською освітньою платформою Projector.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: