fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Ірландія першою у світі перестане вкладати у викопне паливо

Irlandija peršoju u sviti perestane vkladaty u vykopne palyvo
Ірландія має стати першою країною світу, яка зупинить державні інвестиції у викопне паливо. Рішення прийняте на законодавчому рівні
Irlandija maje staty peršoju kraїnoju svitu, jaka zupynyť deržavni investyciї u vykopne palyvo. Rišennja pryjnjate na zakonodavčomu rivni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Законопроект про викуп викопного палива був прийнятий нижньою палатою парламенту Ірландії. Очікується, що цей законопроект пройде відносно швидко через місцевий сенат. За планом, будь-які стратегічні інвестиції з боку держави у видобуток та зберігання викопного палива мають припинитися протягом 5 років. Раніше цим фінансуванням займався Ірландський Стратегічний фонд (ISIF). Як Ірландія планує надалі розвивати енергетику. ISIF налічує майже $8 млрд, з яких значна частина раніше була інвестована в нафту, газ, вугілля та інші види викопного палива, повідомляють місцеві ЗМІ. ЗАконодавчі зміни вітають захисники довкілля та очікують, що рішення набуде чинності до кінця 2018 року. Цей крок може забезпечити виконання Ірландією своїх зобовязань за Паризькою угодою, яка була першою, спрямованою на обєднання міжнародної спільноти у вирішенні зміна клімату. Ірландія зайняла 49 місце з 59 країн у рейтингу показників ефективності зміни клімату 2018 року та була найменшим членом ЄС у списку. У доповіді було виявлено, що це — одна з небагатьох європейських країн, які визнали, що поточне використання поновлюваних джерел енергії є недостатнім. Нагадаємо, раніше ми інформували про початок пошуків нафти й газу на шельфі Чорного моря українськими геологами.
Реклама 👇 Замовити

Законопроект про викуп викопного палива був прийнятий нижньою палатою парламенту Ірландії. Очікується, що цей законопроект пройде відносно швидко через місцевий сенат. За планом, будь-які стратегічні інвестиції з боку держави у видобуток та зберігання викопного палива мають припинитися протягом 5 років. Раніше цим фінансуванням займався Ірландський Стратегічний фонд (ISIF).

Як Ірландія планує надалі розвивати енергетику

ISIF налічує майже $8 млрд, з яких значна частина раніше була інвестована в нафту, газ, вугілля та інші види викопного палива, повідомляють місцеві ЗМІ. ЗАконодавчі зміни вітають захисники довкілля та очікують, що рішення набуде чинності до кінця 2018 року. Цей крок може забезпечити виконання Ірландією своїх зобов’язань за Паризькою угодою, яка була першою, спрямованою на об’єднання міжнародної спільноти у вирішенні зміна клімату. Ірландія зайняла 49 місце з 59 країн у рейтингу показників ефективності зміни клімату 2018 року та була найменшим членом ЄС у списку. У доповіді було виявлено, що це — одна з небагатьох європейських країн, які визнали, що поточне використання поновлюваних джерел енергії є «недостатнім».

Нагадаємо, раніше ми інформувалиІрландія першою у світі перестане вкладати у викопне паливо 1В Україні розпочали пошук нафти та газу в Чорному морі про початок пошуків нафти й газу на шельфі Чорного моря українськими геологами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: