fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні розпочали пошук нафти та газу в Чорному морі

V Ukraїni rozpočaly pošuk nafty ta gazu v Čornomu mori
Науково-дослідне судно «Іскатель» здійснюватиме роботи з пошуку нафти і газу на північно-західному шельфі Чорного моря протягом 15 днів до кінця липня. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Державної служби геології та надр Олег Кирилюк у Facebook
Naukovo-doslidne sudno «Iskateľ» zdijsnjuvatyme roboty z pošuku nafty i gazu na pivnično-zahidnomu šeľfi Čornogo morja protjagom 15 dniv do kincja lypnja. Pro ce povidomyv tymčasovo vykonujučyj obov’jazky golovy Deržavnoї služby geologiї ta nadr Oleg Kyryljuk u Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Одесі вийшов у рейс єдине в Україні науково-дослідне судно Іскатель, яке здійснюватиме роботи з пошуку нафти та газу на північно-західному шельфі Чорного моря. Сейсморозвідувальні і геохімічні роботи будуть здійснюватися протягом 15 днів у межах Кілійського-Зміїного уступу і Криловського прогину. Що відомо про розвідувальні роботи. Іскатель — унікальне судно для виконання сейсморозвідувальних робіт як звичайної середньочастотної модифікації, так і високочастотної, а низький рівень шуму двигунів забезпечує високу якість сейсмічного матеріалу і його геологічну інформативність. У планах підприємства Причорномор’я — проведення комплексних геофізичних і геохімічних досліджень з метою виявлення та підготовки до пошуково-розвідувального буріння перспективних об’єктів. Нагадаємо, що в Україні запустили єдину базу із державних кадастрів, спеціальних дозволів на користування надрами, електронного каталогу фондів геологічних матеріалів. На порталі minerals-ua.info знаходиться інформація про 117 видів корисних копалин, які виявили на території нашої країни та про 20000 родовищ. Основна мета онлайн-бази полягає у можливості підвищити рівень геологічної інформації в Україні. Сайт має на меті зробити процеси користування надрами прозорими та відкритими. Інформацію, яка тепер є відкритому доступі у рамках цього проекту, українські геологи збирали кілька десятків років. Інформація, якою наповнена база, надходить на сайт із державних кадастрів, спеціальних дозволів на користування надрами. Також використані дані, електронного каталогу фондів геологічних матеріалів та інших джерел. Проект реалізовували у співпраці із Норвегією в рамках проекту EIMIDA. Роботи щодо запуску бази були розпочаті ще 2012 року, кажуть представники команди, яка створювала сайт та наповнювала його інформацією.
Реклама 👇 Замовити

В Одесі вийшов у рейс єдине в Україні науково-дослідне судно «Іскатель», яке здійснюватиме роботи з пошуку нафти та газу на північно-західному шельфі Чорного моря. Сейсморозвідувальні і геохімічні роботи будуть здійснюватися протягом 15 днів у межах Кілійського-Зміїного уступу і Криловського прогину.

Що відомо про розвідувальні роботи

«Іскатель» — унікальне судно для виконання сейсморозвідувальних робіт як звичайної середньочастотної модифікації, так і високочастотної, а низький рівень шуму двигунів забезпечує високу якість сейсмічного матеріалу і його геологічну інформативність. У планах підприємства «Причорномор’я» — проведення комплексних геофізичних і геохімічних досліджень з метою виявлення та підготовки до пошуково-розвідувального буріння перспективних об’єктів.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що в Україні запустилиВ Україні розпочали пошук нафти та газу в Чорному морі 1В Україні оголосили про запуск онлайн-проекту для мінерологів єдину базу із державних кадастрів, спеціальних дозволів на користування надрами, електронного каталогу фондів геологічних матеріалів. На порталі minerals-ua.info знаходиться інформація про 117 видів корисних копалин, які виявили на території нашої країни та про 20000 родовищ.

Основна мета онлайн-бази полягає у можливості підвищити рівень геологічної інформації в Україні. Сайт має на меті зробити процеси користування надрами прозорими та відкритими. Інформацію, яка тепер є відкритому доступі у рамках цього проекту, українські геологи збирали кілька десятків років. Інформація, якою наповнена база, надходить на сайт із державних кадастрів, спеціальних дозволів на користування надрами. Також використані дані, електронного каталогу фондів геологічних матеріалів та інших джерел. Проект реалізовували у співпраці із Норвегією в рамках проекту EIMIDA. Роботи щодо запуску бази були розпочаті ще 2012 року, кажуть представники команди, яка створювала сайт та наповнювала його інформацією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: