fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оголошено набір у третю «Школу економічної журналістики»

Ogološeno nabir u tretju «Školu ekonomičnoї žurnalistyky»
Викладають у Школі провідні українські журналісти та експерти в галузі економіки. Підготовка тренерів відбулась за спеціальною методикою Академії DW
Vykladajuť u Školi providni ukraїnśki žurnalisty ta eksperty v galuzi ekonomiky. Pidgotovka treneriv vidbulaś za speciaľnoju metodykoju Akademiї DW
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська правда разом із Академією Deutsche Welle оголошують набір у третю Школу економічної журналістики. Під час навчання студенти Школи отримають як обширні теоретичні знання, так і досвід практичної реалізації журналістських проектів. Як подати заявку на участь у Школі. Перший навчальний модуль третього набору Школи стартує у вересні. Стати студентами Школи можуть як журналісти, які давно працюють, так і ті, хто тільки шукає себе в економічній журналістиці. Відбір конкурсний. Заявки приймаються до 5 серпня 2018 року. Усім, хто бажає стати студентами другого курсу Школи економічної журналістики, слід заповнити анкету за посиланням. Курс складається з 4 модулів, кожен з яких охоплює трьохденний очний інтенсив у Києві та 4 тижні онлайн-навчання. 07-09 вересня Модуль 1. Як писати про економіку. Базові економічні знання. Тренери: Борис Давиденко, головред аналітичної платформи VoxUkraine; Дарина Краснолуцька, голова київського бюро Bloomberg. 12-14 жовтня Модуль 2. Як писати про бізнес. Олігархознавство. Тренери: Катерина Глазкова, виконавчий директор Спілки українських підприємців; Андрій Самофалов, керівник бізнес-редакції сайту Liga.net. 9-11 листопада Модуль 3. Як писати про державні фінанси, бюджет та податкову політику. Тренери: Дарина Марчак, радник міністра КМУ; Руслан Чорний, керуючий партнер Фінансового клубу. 7-9 грудня Модуль 4. Як писати на економічні теми, шукати та візуалізувати дані. Тренер – Михайло Кольцов, адміністратор проекту STOPFAKE.ORG, викладач Могилянської школи журналістики. Нагадаємо, що цьогоріч в Україні вперше відбудеться літня школа із сучасного планування вулиць. Цим заходом організатори хочуть підготувати представників нового покоління українських спеціалістів з транспортного планування та містобудування. Вони у своїй роботі будуть застосовувати сучасні принципи дизайну вулиць, покликані зробити міські вулиці місцями вільного пересування, зустрічей людей та аренами міського життя. 
Реклама 👇 Замовити

«Українська правда» разом із Академією Deutsche Welle оголошують набір у третю «Школу економічної журналістики». Під час навчання студенти Школи отримають як обширні теоретичні знання, так і досвід практичної реалізації журналістських проектів.

Як подати заявку на участь у Школі

Перший навчальний модуль третього набору Школи стартує у вересні. Стати студентами Школи можуть як журналісти, які давно працюють, так і ті, хто тільки шукає себе в економічній журналістиці. Відбір конкурсний. Заявки приймаються до 5 серпня 2018 року. Усім, хто бажає стати студентами другого курсу “Школи економічної журналістики”, слід заповнити анкету за посиланням. Курс складається з 4 модулів, кожен з яких охоплює трьохденний очний інтенсив у Києві та 4 тижні онлайн-навчання.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

07-09 вересня Модуль 1. Як писати про економіку.

Базові економічні знання. Тренери:

  • Борис Давиденко, головред аналітичної платформи VoxUkraine;
  • Дарина Краснолуцька, голова київського бюро Bloomberg.

12-14 жовтня Модуль 2. Як писати про бізнес.

«Олігархознавство». Тренери:

  • Катерина Глазкова, виконавчий директор Спілки українських підприємців;
  • Андрій Самофалов, керівник бізнес-редакції сайту Liga.net.

9-11 листопада Модуль 3. Як писати про державні фінанси, бюджет та податкову політику.

Тренери:

  • Дарина Марчак, радник міністра КМУ;
  • Руслан Чорний, керуючий партнер «Фінансового клубу».

7-9 грудня Модуль 4. Як писати на економічні теми, шукати та візуалізувати дані.

Тренер – Михайло Кольцов, адміністратор проекту STOPFAKE.ORG, викладач Могилянської школи журналістики.

Нагадаємо, що цьогоріч в Україні вперше відбудетьсяОголошено набір у третю «Школу економічної журналістики» 1В Україні вперше відбудеться літня школа із сучасного планування вулиць літня школа із сучасного планування вулиць. Цим заходом організатори хочуть підготувати представників нового покоління українських спеціалістів з транспортного планування та містобудування. Вони у своїй роботі будуть застосовувати сучасні принципи дизайну вулиць, покликані зробити міські вулиці місцями вільного пересування, зустрічей людей та аренами міського життя. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: