fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні вперше відбудеться літня школа із сучасного планування вулиць

V Ukraїni vperše vidbudeťsja litnja škola iz sučasnogo planuvannja vulyć
У Києві 2-7 липня 2018 року пройде літня школа «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» для спеціалістів з транспортного планування та містобудування з різних міст України
U Kyjevi 2-7 lypnja 2018 roku projde litnja škola «Dyzajn vulyć dlja jakisnogo miśkogo seredovyšča ta mobiľnosti» dlja specialistiv z transportnogo planuvannja ta mistobuduvannja z riznyh mist Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цим заходом організатори хочуть підготувати представників нового покоління українських спеціалістів з транспортного планування та містобудування. Вони у своїй роботі будуть застосовувати сучасні принципи дизайну вулиць, покликані зробити міські вулиці місцями вільного пересування, зустрічей людей та аренами міського життя. Навчання у школі безкоштовне, реєстрація відкрита до 11 червня. Яка мета літньої школи. Результатом цієї роботи стане залучення учасників школи у процес напрацювання майбутніх рішень для головних міських вулиць Києва через розробку кількох альтернативних сценаріїв розвитку обраної вулиці та відповідних рекомендацій для міста. У літній школі братимуть участь 24 учасники зі всієї України, що пройдуть конкурсний відбір. Участь у літній школі є безкоштовною (без покриття видатків на проживання). Формат роботи літньої школи буде побудований на основі міждисциплінарної взаємодії між представниками різних професій, дотичних до сфери міського розвитку. Очікується, що дві третини учасників школи складатимуть професіонали зі сфер цивільної інженерії, містобудування, архітектури та міського дизайну, що мають 2-3-річний досвід роботи з проектування міських вулиць та просторів. До третини учасників можуть бути представниками інститутів міст, НУО, співробітниками муніципалітетів, що працюють з питаннями мобільності та міського розвитку. Також до участі запрошуються дослідники з фаховою підготовкою в економіці, соціології, політології і культурології, що мають науковий інтерес до певних аспектів функціонування міських вулиць. Проекти студентів будуть розроблені та презентовані українською мовою. Робочими мовами літньої школи будуть українська, російська та англійська мови. Матеріали та виступи англомовних тьюторів будуть перекладені на українську мову. Реєстрація – за посиланням. Додамо, що українських архітекторів також запрошують до участі у проекті GADGET HOUSE.
Реклама 👇 Замовити

Цим заходом організатори хочуть підготувати представників нового покоління українських спеціалістів з транспортного планування та містобудування. Вони у своїй роботі будуть застосовувати сучасні принципи дизайну вулиць, покликані зробити міські вулиці місцями вільного пересування, зустрічей людей та аренами міського життя. Навчання у школі безкоштовне, реєстрація відкрита до 11 червня.

Яка мета літньої школи

Результатом цієї роботи стане залучення учасників школи у процес напрацювання майбутніх рішень для головних міських вулиць Києва через розробку кількох альтернативних сценаріїв розвитку обраної вулиці та відповідних рекомендацій для міста.

У літній школі братимуть участь 24 учасники зі всієї України, що пройдуть конкурсний відбір. Участь у літній школі є безкоштовною (без покриття видатків на проживання). Формат роботи літньої школи буде побудований на основі міждисциплінарної взаємодії між представниками різних професій, дотичних до сфери міського розвитку.

Очікується, що дві третини учасників школи складатимуть професіонали зі сфер цивільної інженерії, містобудування, архітектури та міського дизайну, що мають 2-3-річний досвід роботи з проектування міських вулиць та просторів.

В Україні вперше відбудеться літня школа із сучасного планування вулиць

До третини учасників можуть бути представниками інститутів міст, НУО, співробітниками муніципалітетів, що працюють з питаннями мобільності та міського розвитку. Також до участі запрошуються дослідники з фаховою підготовкою в економіці, соціології, політології і культурології, що мають науковий інтерес до певних аспектів функціонування міських вулиць.

Проекти студентів будуть розроблені та презентовані українською мовою. Робочими мовами літньої школи будуть українська, російська та англійська мови. Матеріали та виступи англомовних тьюторів будуть перекладені на українську мову.

Реєстрація – за посиланням.

Додамо, що українських архітекторів також запрошуютьВ Україні вперше відбудеться літня школа із сучасного планування вулиць 1Українських архітекторів запрошують на Gadget House до участі у проекті GADGET HOUSE.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: