fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У ЄС досліджують думку щодо відмови від переходу на літній час

U JeS doslidžujuť dumku ščodo vidmovy vid perehodu na litnij čas
Європейська комісія розпочала опитування, щоб з’ясувати думку мешканців країн Євросоюзу про можливу відмову від переходу на зимовий і літній час. Про це йдеться в повідомленні на сайті Єврокомісії
Jevropejśka komisija rozpočala opytuvannja, ščob z’jasuvaty dumku meškanciv kraїn Jevrosojuzu pro možlyvu vidmovu vid perehodu na zymovyj i litnij čas. Pro ce jdeťsja v povidomlenni na sajti Jevrokomisiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Європейським громадянам і зацікавленим сторонам пропонується поділитися своїми думками з цього питання, заповнивши до 16 серпня онлайн-форму. На часі дізнатися про перспективи від переходу на літній час у Європі. Для чого створили це опитування . Це опитування є частиною оцінки директиви літнього часу ЄС, яку Комісія розпочала, щоб оцінити, чи слід змінювати правила. Воно проводиться слідом за голосуванням Європейського парламенту щодо резолюції про літній час в лютому 2018 року, а також у зв’язку з проханнями громадян і деяких держав-членів ЄС. У резолюції Європарламенту, зокрема, вказується на те, що різні дослідження фіксують негативний вплив переходу на літній час на людське здоров’я. Чинна директива про літній час набула чинності у 2001 році. Вона надає гармонізовану дату і час для початку і закінчення періоду дії літнього часу на території ЄС з метою допомогти внутрішнім ринкам функціонувати більш ефективно. Нагадаємо, що Європарламент надав Україні ще €1 млрд. Макрофінансова допомога ЄС прив’язана до виконання Україною низки умов – зокрема, до запуску системи автоматичної перевірки е-декларацій та створення Вищого антикорупційного суду. За проголосували 527 євродепутатів, проти – 124. Ця програма передбачає €1 млрд кредитів, які мають бути виплачені двома траншами. Це було формальне затвердження рішення, яке Єврокомісія ухвалила ще 9 березня. Пропозицію Єврокомісії про макрофінансову допомогу депутати підтримали без поправок. Перший транш Україна зможе отримати вже восени. Однак для цього Києву треба буде виконати низку умов. Хоча у самому рішенні про програму чітких вимог міститься мало, за наполяганнями низки євродепутатів до Європарламенту, Рада ЄС і Єврокомісія вирішили додати до нього спільну заяву. Згідно з нею, крім загальних вимог, на кшталт поваги до демократії, включно з багатопартійною системою, та принципами верховенства права, Євросоюз висуне Україні три специфічні вимоги у сфері боротьби з корупцією.
Реклама 👇 Замовити

Європейським громадянам і зацікавленим сторонам пропонується поділитися своїми думками з цього питання, заповнивши до 16 серпня онлайн-форму. На часі дізнатися про перспективи від переходу на літній час у Європі.

Для чого створили це опитування 

Це опитування є частиною оцінки директиви літнього часу ЄС, яку Комісія розпочала, щоб оцінити, чи слід змінювати правила. Воно проводиться слідом за голосуванням Європейського парламенту щодо резолюції про літній час в лютому 2018 року, а також у зв’язку з проханнями громадян і деяких держав-членів ЄС.

У резолюції Європарламенту, зокрема, вказується на те, що різні дослідження фіксують негативний вплив переходу на літній час на людське здоров’я. Чинна директива про літній час набула чинності у 2001 році. Вона надає гармонізовану дату і час для початку і закінчення періоду дії літнього часу на території ЄС з метою допомогти внутрішнім ринкам функціонувати більш ефективно.

Нагадаємо, що Європарламент надавУ ЄС досліджують думку щодо відмови від переходу на літній час 1Європарламент надає Україні ще €1 млрд Україні ще €1 млрд. Макрофінансова допомога ЄС прив’язана до виконання Україною низки умов – зокрема, до запуску системи автоматичної перевірки е-декларацій та створення Вищого антикорупційного суду.

«За» проголосували 527 євродепутатів, «проти» – 124. Ця програма передбачає €1 млрд кредитів, які мають бути виплачені двома траншами. Це було формальне затвердження рішення, яке Єврокомісія ухвалила ще 9 березня. Пропозицію Єврокомісії про макрофінансову допомогу депутати підтримали без поправок.

Перший транш Україна зможе отримати вже восени. Однак для цього Києву треба буде виконати низку умов. Хоча у самому рішенні про програму чітких вимог міститься мало, за наполяганнями низки євродепутатів до Європарламенту, Рада ЄС і Єврокомісія вирішили додати до нього спільну заяву. Згідно з нею, крім загальних вимог, на кшталт поваги до демократії, включно з багатопартійною системою, та принципами верховенства права, Євросоюз висуне Україні три специфічні вимоги у сфері боротьби з корупцією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: