fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Центр Львова очистять від реклами

Centr Lvova očystjať vid reklamy
Таке рішення пов’язане з прийняттям законопроекту «Про внесення змін до закону України «Про охорону культурної спадщини». Згідно з документом, реклама в тій частині міста, яка визнана об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, стане нелегальною
Take rišennja pov’jazane z pryjnjattjam zakonoproektu «Pro vnesennja zmin do zakonu Ukraїny «Pro ohoronu kuľturnoї spadščyny». Zgidno z dokumentom, reklama v tij častyni mista, jaka vyznana ob’jektom vsesvitńoї spadščyny JuNESKO, stane nelegaľnoju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У центрі Львова зникне вся реклама. Це стосується не тільки білбордів, але й сітілайтів, банерів і рекламних плакатів. Якої території це стосується та коли закон набере чинності . Рекламу приберуть на території від Оперного театру до площі Галицької, Соборної, Митної. Також вона зникне з початку вулиць Личаківської, Короленка, Лисенка в бік вулиці Гуцульської. Також реклама зникне на вулиці Опришківській до Високого Замку на Підзамче до вулиці Гайдамацької та частини вулиці Хмельницького в бік площі Ярослава Осмомисла і назад до Оперного театру. Новий закон набере чинності через 6 місяців після публікації. Нагадаємо, що нещодавно у Вінниці презентували концепцію єдиного оформлення вуличних вивісок. Центр міста набуде нового, стильного і привабливого вигляду, обіцяють у Вінницькій мерії. Для упорядкування реклами на фасадах у центрі міста по вул. Соборній у Вінниці Департамент архітектури та містобудування розпочав робочі зустрічі з представниками бізнесу. Заступник головного архітектора міста Євген Совінський презентував Комплексну схему розміщення вивісок по вул. Соборній. Власники крамниць та офісів центральної вулиці міста повинні скоригувати оформлення вивісок до кінця літа 2018 року. Архітектор Агенції просторового розвитку Максим Крамар виступив з презентацією Проблематика розміщення вивісок в міському середовищі, що пропонує нові підходи до реклами об’єктів у місті. Зокрема, після запровадження змін: вивіски в міському середовищі повинні не рекламувати, а інформувати; нові ефективні методи реклами — інтернет, соцмережі, флаєри, події, сам заклад, а не великі вивіски; візуально відкритий (із прозорими вітринами) заклад рекламує сам себе. Також було наголошено, що має відбутися заміна візуально агресивної реклами (за принципом чим більше – тим краще) на впорядковану, коли всі вивіски знаходяться за вітриною.
Реклама 👇 Замовити

У центрі Львова зникне вся реклама. Це стосується не тільки білбордів, але й сітілайтів, банерів і рекламних плакатів.

Якої території це стосується та коли закон набере чинності 

Рекламу приберуть на території від Оперного театру до площі Галицької, Соборної, Митної. Також вона зникне з початку вулиць Личаківської, Короленка, Лисенка в бік вулиці Гуцульської. Також реклама зникне на вулиці Опришківській до Високого Замку на Підзамче до вулиці Гайдамацької та частини вулиці Хмельницького в бік площі Ярослава Осмомисла і назад до Оперного театру. Новий закон набере чинності через 6 місяців після публікації.

Нагадаємо, що нещодавно у Вінниці презентувалиЦентр Львова очистять від реклами 1У Вінниці презентували концепцію єдиного оформлення вуличних вивісок концепцію єдиного оформлення вуличних вивісок. Центр міста набуде нового, стильного і привабливого вигляду, обіцяють у Вінницькій мерії. Для упорядкування реклами на фасадах у центрі міста по вул. Соборній у Вінниці Департамент архітектури та містобудування розпочав робочі зустрічі з представниками бізнесу.

Заступник головного архітектора міста Євген Совінський презентував Комплексну схему розміщення вивісок по вул. Соборній. Власники крамниць та офісів центральної вулиці міста повинні скоригувати оформлення вивісок до кінця літа 2018 року.

Архітектор Агенції просторового розвитку Максим Крамар виступив з презентацією «Проблематика розміщення вивісок в міському середовищі», що пропонує нові підходи до реклами об’єктів у місті. Зокрема, після запровадження змін:

  • вивіски в міському середовищі повинні не рекламувати, а інформувати;
  • нові ефективні методи реклами — інтернет, соцмережі, флаєри, події, сам заклад, а не великі вивіски;
  • візуально відкритий (із прозорими вітринами) заклад рекламує сам себе.

Також було наголошено, що має відбутися заміна візуально агресивної реклами (за принципом «чим більше – тим краще») на впорядковану, коли всі вивіски знаходяться за вітриною.

Теґи: міста
Джерело: Zaxid.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Валерій

Надіюсь на те, що всі розумію що це буде марним, якщо біля того ж оперного, позалишаються всякі п'яні вишні, підозрілі люди з дитячими пашинками і торгівці туалетним папером, то зникнення білбордів буде абсолютно не помітним.)

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: