Центр Львова очистять від реклами

Čytaty latynkoju
Центр Львова очистять від реклами

У центрі Львова зникне вся реклама. Це стосується не тільки білбордів, але й сітілайтів, банерів і рекламних плакатів.

Якої території це стосується та коли закон набере чинності 

Рекламу приберуть на території від Оперного театру до площі Галицької, Соборної, Митної. Також вона зникне з початку вулиць Личаківської, Короленка, Лисенка в бік вулиці Гуцульської. Також реклама зникне на вулиці Опришківській до Високого Замку на Підзамче до вулиці Гайдамацької та частини вулиці Хмельницького в бік площі Ярослава Осмомисла і назад до Оперного театру. Новий закон набере чинності через 6 місяців після публікації.

Нагадаємо, що нещодавно у Вінниці презентувалиУ Вінниці презентували концепцію єдиного оформлення вуличних вивісок концепцію єдиного оформлення вуличних вивісок. Центр міста набуде нового, стильного і привабливого вигляду, обіцяють у Вінницькій мерії. Для упорядкування реклами на фасадах у центрі міста по вул. Соборній у Вінниці Департамент архітектури та містобудування розпочав робочі зустрічі з представниками бізнесу.

Заступник головного архітектора міста Євген Совінський презентував Комплексну схему розміщення вивісок по вул. Соборній. Власники крамниць та офісів центральної вулиці міста повинні скоригувати оформлення вивісок до кінця літа 2018 року.

Архітектор Агенції просторового розвитку Максим Крамар виступив з презентацією «Проблематика розміщення вивісок в міському середовищі», що пропонує нові підходи до реклами об’єктів у місті. Зокрема, після запровадження змін:

  • вивіски в міському середовищі повинні не рекламувати, а інформувати;
  • нові ефективні методи реклами — інтернет, соцмережі, флаєри, події, сам заклад, а не великі вивіски;
  • візуально відкритий (із прозорими вітринами) заклад рекламує сам себе.

Також було наголошено, що має відбутися заміна візуально агресивної реклами (за принципом «чим більше – тим краще») на впорядковану, коли всі вивіски знаходяться за вітриною.