fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українське видавництво Vovkulaka перекладе комікс про Відьмака

Ukraїnśke vydavnyctvo Vovkulaka pereklade komiks pro Viďmaka
Українське видавництво Vovkulaka уклало угоду про співпрацю з американською компанією Dark Horse, відомою за серіями «Хеллбоя», «Чужого» та «Міста гріхів»
Ukraїnśke vydavnyctvo Vovkulaka uklalo ugodu pro spivpracju z amerykanśkoju kompanijeju Dark Horse, vidomoju za serijamy «Hellboja», «Čužogo» ta «Mista grihiv»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Першим ліцензованим коміксом, що вийде у друк, стане графічна новела Відьмак. Дім зі скла, авторства сценариста, трьохразового лауреата премії Айснера Пола Тобіна та художника Джо Куеріо. На часі дізнатися більше про видавництво та комікс. Що відомо про комікс . Відьмак — це серія фентезі-романів польського письменника Анджея Сапковського. У ній розповідається  про середньовічний світ, наповнений монстрами. Винищують їх спеціально навчені люди-мутанти — відьмаки. Центральним героєм циклу є відьмак Геральт. За мотивами світу були випущені три відеогри. Реліз коміксу та початок продажів запланований на другу половину вересня (19-23 вересня). Попередньо замовити комікс можна вже зараз за посиланням. Відзначимо, що Netflix запустив у виробництво серіал за мотивами серії Відьмак. Що відомо про видавництво. Vovkulaka — це нове українське видавництво коміксів, заснование фанатами дев’ятого мистецтва. Видають містичні, дорослі та фантастичні твори. Орієнтуються на дорослого читача — не стільки за віком як за розумом та сприйняттям реальності і фантазії. Не обходять провокативні теми, насильство та еротику в коміксах, вважають, що це не повинно бути власне метою, а скоріше засобом для більш яскравого висвітлення задумів автора. Нагадаємо, що у Google віднедавна зявилася можливість перетворювати фотознімки у комікси. Користувачеві достатньо просто завантажити відео в додаток та зачекати декілька секунд. Як результат, додаток видає користувачеві комікс із стилізованими ефектами. ІМожна також самостійно обрати розкадрування з іншим набором панелей або стилів. Проте немає можливості вручну редагувати панелі коміксу чи його макет. На сьогоднішній день додаток має потенціал, аби зацікавити аудиторію Instagram. Серед обмежень — відносно невелика кількість кадрів вашого коміксу. Залишається сподіватися на розширення можливостей сервісу у подальшому.
Реклама 👇 Замовити

Першим ліцензованим коміксом, що вийде у друк, стане графічна новела «Відьмак. Дім зі скла», авторства сценариста, трьохразового лауреата премії Айснера Пола Тобіна та художника Джо Куеріо. На часі дізнатися більше про видавництво та комікс.

Що відомо про комікс 

«Відьмак» — це серія фентезі-романів польського письменника Анджея Сапковського. У ній розповідається  про середньовічний світ, наповнений монстрами. Винищують їх спеціально навчені люди-мутанти — відьмаки. Центральним героєм циклу є відьмак Геральт. За мотивами світу були випущені три відеогри.

Реліз коміксу та початок продажів запланований на другу половину вересня (19-23 вересня). Попередньо замовити комікс можна вже зараз за посиланням.

Відзначимо, що Netflix запустив у виробництво серіал за мотивами серії «Відьмак».

Що відомо про видавництво

Vovkulaka — це нове українське видавництво коміксів, заснование фанатами дев’ятого мистецтва.

Видають містичні, дорослі та фантастичні твори. Орієнтуються на дорослого читача — не стільки за віком як за розумом та сприйняттям реальності і фантазії. Не обходять провокативні теми, насильство та еротику в коміксах, вважають, що це не повинно бути власне метою, а скоріше засобом для більш яскравого висвітлення задумів автора.

Нагадаємо, що у Google віднедавна з’явилася можливість перетворюватиУкраїнське видавництво Vovkulaka перекладе комікс про Відьмака 1Google дає змогу перетворювати фотознімки на комікси фотознімки у комікси. Користувачеві достатньо просто завантажити відео в додаток та зачекати декілька секунд. Як результат, додаток видає користувачеві комікс із стилізованими ефектами. ІМожна також самостійно обрати розкадрування з іншим набором панелей або стилів. Проте немає можливості вручну редагувати панелі «коміксу» чи його макет.

На сьогоднішній день додаток має потенціал, аби зацікавити аудиторію Instagram. Серед обмежень — відносно невелика кількість «кадрів» вашого коміксу. Залишається сподіватися на розширення можливостей сервісу у подальшому.

Теґи: культура
Джерело: Vovkulaka

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: