fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google дає змогу перетворювати фотознімки на комікси

Google daje zmogu peretvorjuvaty fotoznimky na komiksy
Google презентувала три експериментальні додатки для обробки фотографій на платформі Product Hunt
Google prezentuvala try eksperymentaľni dodatky dlja obrobky fotografij na platformi Product Hunt
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Серед представлених додатків для обробки світлин найцікавіший — Google Storyboard. Він дозволяє автоматично перетворювати ваші відео на комікс-стрічку. Як працює новий додаток від Google. Користувачеві достатньо Просто завантажити відео в додаток та зачекати декілька секунд. Як результат, додаток видає користувачеві комікс із стилізованими ефектами. ІМожна також самостійно обрати розкадрування з іншим набором панелей або стилів. Проте немає можливості вручну редагувати панелі коміксу чи його макет. На сьогоднішній день додаток має потенціал, аби зацікавити аудиторію Instagram. Серед обмежень — відносно невелика кількість кадрів вашого коміксу. Залишається сподіватися на розширення можливостей сервісу у подальшому. Раніше ми розповіли вам про те, що український стартап навчився покращувати якість світлин за допомогою нейромережі.
Реклама 👇 Замовити

Серед представлених додатків для обробки світлин найцікавіший — Google Storyboard. Він дозволяє автоматично перетворювати ваші відео на комікс-стрічку.

Як працює новий додаток від Google

Користувачеві достатньо Просто завантажити відео в додаток та зачекати декілька секунд. Як результат, додаток видає користувачеві комікс із стилізованими ефектами. ІМожна також самостійно обрати розкадрування з іншим набором панелей або стилів. Проте немає можливості вручну редагувати панелі «коміксу» чи його макет.

На сьогоднішній день додаток має потенціал, аби зацікавити аудиторію Instagram. Серед обмежень — відносно невелика кількість «кадрів» вашого коміксу. Залишається сподіватися на розширення можливостей сервісу у подальшому.

Раніше ми розповіли вам про те, що український стартап навчився покращуватиGoogle дає змогу перетворювати фотознімки на комікси 1Український сервіс покращує фото через нейромережу якість світлин за допомогою нейромережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: