fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська столиця стала членом Світової асоціації автомагістралей

Ukraїnśka stolycja stala členom Svitovoї asociaciї avtomagistralej
Київ отримав членство у Світовій асоціації автомобільних магістралей. Сертифікат про набуття членства меру столиці Віталію Кличку передав заступник генсекретаря Асоціації Робін Себіль
Kyїv otrymav členstvo u Svitovij asociaciї avtomobiľnyh magistralej. Sertyfikat pro nabuttja členstva meru stolyci Vitaliju Klyčku peredav zastupnyk gensekretarja Asociaciї Robin Sebiľ
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сьогодні у нас приємна новина. Київ отримав від Світової асоціації автомобільних магістралей сертифікат про офіційний вступ нашого міста як суб’єкта до Асоціації, – зазначив київський мер під час офіційної церемонії. За словами Віталія Кличка, Київ — перша столиця у Європі, яка стала окремим суб’єктом Асоціації, в основному, в організації представлені країни на рівні урядів. Що варто знати про участь Києва в асоціації автомагістралей. Віталій Кличко наголосив, що ремонт доріг є одним із основних напрямів зусиль столичної влади. Він нагадав, що тільки за минулих 4 роки у Києві було капітально відремонтовано понад 667 км столичних автошляхів і проїздів. Це складає майже 40% від загальної протяжності доріг у столиці. Світова асоціація автомобільних магістралей – це міжнародна некомерційна структура, що здійснює свою діяльність у сфері автомобільного транспорту та дорожньої інфраструктури. Рішення про заснування Асоціації було ухвалене на I-му Міжнародному дорожньому конгресі у Парижі у 1908 р. Серед основних завдань цього обєднання — інтеграція мереж автомобільних магістралей країн у світову мережу. Учасники практикують обмін досвідом та впровадження новітніх технологій будівництва, ремонту й утримання автомобільних доріг у країнах-членах організації. На сьогодні у складі цієї організації є представники зі 142 країн світу, зокрема 121 уряд. До прикладу, уряди таких країн, як Австрія, Бельгія, Канада, Китай, Японія, Франція, Німеччина, США. Україна приєдналася до організації у 1995 році. Тепер окремим суб’єктом стала й українська столиця. Нагадаємо, раніше ми інформували про оновлення стандартів будівництва вулиць та доріг в Україні.
Реклама 👇 Замовити

«Сьогодні у нас приємна новина. Київ отримав від Світової асоціації автомобільних магістралей сертифікат про офіційний вступ нашого міста як суб’єкта до Асоціації», – зазначив київський мер під час офіційної церемонії. За словами Віталія Кличка, Київ — перша столиця у Європі, яка стала окремим суб’єктом Асоціації, в основному, в організації представлені країни на рівні урядів.

Що варто знати про участь Києва в асоціації автомагістралей

Віталій Кличко наголосив, що ремонт доріг є одним із основних напрямів зусиль столичної влади. Він нагадав, що тільки за минулих 4 роки у Києві було капітально відремонтовано понад 667 км столичних автошляхів і проїздів. Це складає майже 40% від загальної протяжності доріг у столиці.

Світова асоціація автомобільних магістралей – це міжнародна некомерційна структура, що здійснює свою діяльність у сфері автомобільного транспорту та дорожньої інфраструктури. Рішення про заснування Асоціації було ухвалене на I-му Міжнародному дорожньому конгресі у Парижі у 1908 р. Серед основних завдань цього об’єднання — інтеграція мереж автомобільних магістралей країн у світову мережу. Учасники практикують обмін досвідом та впровадження новітніх технологій будівництва, ремонту й утримання автомобільних доріг у країнах-членах організації.

На сьогодні у складі цієї організації є представники зі 142 країн світу, зокрема 121 уряд. До прикладу, уряди таких країн, як Австрія, Бельгія, Канада, Китай, Японія, Франція, Німеччина, США. Україна приєдналася до організації у 1995 році. Тепер окремим суб’єктом стала й українська столиця.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиУкраїнська столиця стала членом Світової асоціації автомагістралей 1В Україні оновили стандарти будівництва вулиць та доріг про оновлення стандартів будівництва вулиць та доріг в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: