fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні оновили стандарти будівництва вулиць та доріг

V Ukraїni onovyly standarty budivnyctva vulyć ta dorig

4 квітня в Україні оновили будівельні норми, згідно з якими відтепер будуватимуться вулиці й дороги. Багато змін стосується безпеки руху. Мінрегіон оголосив про затвердження чотирьох державних будівельних норм (ДБН), зокрема «Вулиці та дороги населених пунктів»

4 kvitnja v Ukraїni onovyly budiveľni normy, zgidno z jakymy vidteper buduvatymuťsja vulyci j dorogy. Bagato zmin stosujeťsja bezpeky ruhu. Minregion ogolosyv pro zatverdžennja čotyŕoh deržavnyh budiveľnyh norm (DBN), zokrema «Vulyci ta dorogy naselenyh punktiv»

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні оновили державні будівельні норми. В процес  активної адвокаційної кампанії по внесенню змін, що тривала весь 2016 рік були залучені: 7 інженерів-транспортників зі Львова, Івано-Франківська, Дніпра, Києва, Одеси, 3 міжнародні експерти з безпеки руху, 1 член Науково-технічної ради Мінрегіону, голова підкомітету Верховної Ради з безпеки дорожнього руху, заступник мера Києва, радники міністрів Інфраструктури та Охорони здоров’я, представники патрульної поліції України. Про які зміни йдеться . Основні зміни такі: Звуження ширини смуги руху (стане 3 метри, раніше були майже 4); Зниження розрахункової швидкості руху вулицею до 50 км/ год ; На пішохідних зонах не можна буде розміщувати рекламу, дорожні знаки. Також вона має відрізнятись за кольором від автомобільної дороги; На нерегульованих переходах на вулицях, де більше двох смуг, мають бути облаштовані острівці безпеки; Визначено нові стандарти для велосипедних доріжок та велосмуг. Нагадаємо, що незабаром в Україні зявляться платні дороги. Передбачається, що на умовах концесії можуть передаватись для будівництва та експлуатації дороги загального користування державного значення. Водночас після прийняття рішення щодо будівництва та експлуатації автомобільних доріг забороняється органам виконавчої влади вчиняти будь-які дії щодо надання земельних ділянок, передбачених для будівництва та експлуатації цих автомобільних доріг, у користування чи/та у власність громадян чи юридичних осіб. При цьому рішення щодо проведення концесійного конкурсу приймає Кабінет міністрів України. В ньому, зокрема, зазначаються технічні параметри автомобільного шляху, базові фінансові показники надання автомобільної дороги в концесію, граничний строк, на який надається концесія, граничний розмір компенсацій концесіонеру, маршрут альтернативного безоплатного  проїзду.
Реклама 👇 Замовити

В Україні оновили державні будівельні норми. В процес  активної адвокаційної кампанії по внесенню змін, що тривала весь 2016 рік були залучені: 7 інженерів-транспортників зі Львова, Івано-Франківська, Дніпра, Києва, Одеси, 3 міжнародні експерти з безпеки руху, 1 член Науково-технічної ради Мінрегіону, голова підкомітету Верховної Ради з безпеки дорожнього руху, заступник мера Києва, радники міністрів Інфраструктури та Охорони здоров’я, представники патрульної поліції України.

Про які зміни йдеться 

Основні зміни такі:

  • Звуження ширини смуги руху (стане 3 метри, раніше були майже 4);
  • Зниження розрахункової швидкості руху вулицею до 50 км/ год ;
  • На пішохідних зонах не можна буде розміщувати рекламу, дорожні знаки. Також вона має відрізнятись за кольором від автомобільної дороги;
  • На нерегульованих переходах на вулицях, де більше двох смуг, мають бути облаштовані острівці безпеки;
  • Визначено нові стандарти для велосипедних доріжок та велосмуг.

Нагадаємо, що незабаром в Україні з’являтьсяВ Україні оновили стандарти будівництва вулиць та доріг 1В Україні з’являться платні дороги платні дороги. Передбачається, що на умовах концесії можуть передаватись для будівництва та експлуатації дороги загального користування державного значення. Водночас після прийняття рішення щодо будівництва та експлуатації автомобільних доріг забороняється органам виконавчої влади вчиняти будь-які дії щодо надання земельних ділянок, передбачених для будівництва та експлуатації цих автомобільних доріг, у користування чи/та у власність громадян чи юридичних осіб. При цьому рішення щодо проведення концесійного конкурсу приймає Кабінет міністрів України. В ньому, зокрема, зазначаються технічні параметри автомобільного шляху, базові фінансові показники надання автомобільної дороги в концесію, граничний строк, на який надається концесія, граничний розмір компенсацій концесіонеру, маршрут альтернативного безоплатного  проїзду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: