fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Європі 9 країн створять кіберсили швидкого реагування

U Jevropi 9 kraїn stvorjať kibersyly švydkogo reaguvannja
За ініціативою Литви 9 країн-членів Євросоюзу прийшли до згоди щодо створення кібернетичних сил швидкого реагування. Пояснюють їхній запуск потребою протистояти зростанню кількості хакерських атак та спроб зламу з країн — потенційних супротивників
Za iniciatyvoju Lytvy 9 kraїn-členiv Jevrosojuzu pryjšly do zgody ščodo stvorennja kibernetyčnyh syl švydkogo reaguvannja. Pojasnjujuť їhnij zapusk potreboju protystojaty zrostannju kiľkosti hakerśkyh atak ta sprob zlamu z kraїn — potencijnyh suprotyvnykiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про нові плани щодо спільного реагування на кіберзагрози проінформував міністр оборони Литви Раймундас Каробліс, передає Європейська Правда. Відповідну угоду про кіберсили підпишуть у Люксембурзі Литва, Естонія, Хорватія, Нідерланди та Румунія. До спільного кіберзахисту також долучаться Франція, Іспанія, Польща і Фінляндія — це станеться до кінця 2018 року. Що варто знати про спільні кіберсили ЄС. Мета проекту — створити кібернетичні команди швидкого реагування. Їхня ротація буде виконуватися щопівроку.За словами Каробліса, ці команди ЄС могли би приходити на допомогу державам-членам у разі серйозних компютерних інцидентів. Крім того, зі структурами ЄС буде розглянута можливість використання для цього проекту фінансування з бюджету ЄС. Йдеться про частину коштів, призначених на придбання технічного та програмного обладнання. Графік ротації цих сил мають додатково затвердити протягом 2019-го. Ще чотири країни — Бельгія, Греція, Словенія та Німеччина, — долучаться до цієї ініціативи в якості спостерігачів. За твердженням литовських розвідувальних відомств, переважна частина ворожої діяльності в кібернетичному просторі повязана з РФ. Ці дії спрямовані здебільшого проти органів державної влади і управління Литви та її енергетичного сектора. Створення кіберсил стане одним з перших проектів в рамках укладеної у 2017 році угоди про тіснішу співпрацю з ЄС у галузі оборони. Нагадаємо, раніше ми розповідали про кібератаки з використанням шкідливої програми VPNFilter.
Реклама 👇 Замовити

Про нові плани щодо спільного реагування на кіберзагрози проінформував міністр оборони Литви Раймундас Каробліс, передає «Європейська Правда». Відповідну угоду про кіберсили підпишуть у Люксембурзі Литва, Естонія, Хорватія, Нідерланди та Румунія. До спільного кіберзахисту також долучаться Франція, Іспанія, Польща і Фінляндія — це станеться до кінця 2018 року.

Що варто знати про спільні кіберсили ЄС

Мета проекту — створити кібернетичні команди швидкого реагування. Їхня ротація буде виконуватися щопівроку.За словами Каробліса, ці команди ЄС могли би приходити на допомогу державам-членам у разі серйозних комп’ютерних інцидентів. Крім того, зі структурами ЄС буде розглянута можливість використання для цього проекту фінансування з бюджету ЄС. Йдеться про частину коштів, призначених на придбання технічного та програмного обладнання. Графік ротації цих сил мають додатково затвердити протягом 2019-го. Ще чотири країни — Бельгія, Греція, Словенія та Німеччина, — долучаться до цієї ініціативи в якості спостерігачів.

За твердженням литовських розвідувальних відомств, переважна частина ворожої діяльності в кібернетичному просторі пов’язана з РФ. Ці дії спрямовані здебільшого проти органів державної влади і управління Литви та її енергетичного сектора. Створення кіберсил стане одним з перших проектів в рамках укладеної у 2017 році угоди про тіснішу співпрацю з ЄС у галузі оборони.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиУ Європі 9 країн створять кіберсили швидкого реагування 1Що таке VPNFilter і як захиститися від нової шкідливої програми про кібератаки з використанням шкідливої програми VPNFilter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: